PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد مدفوع سفید و داروی سرا فلاجلول

thosein
۱۳۹۴-۰۳-۱۶, 13:37
سلام خدمت دوستان
تعدادی پیش مولد گریین تیلور تهیه کردم که متوجه انگل روده شدم . مدفوع سفید و چسبان بی اشتهایی و گوشه گیری مترونیدازول استفاده کردم جواب نداد . رفتم سرا فلاجلول گرفتم . دوستان اگه در مورد روش استفادش راهنماییم کنین ممنون میشم .
50 تا ماهی رو ریختم تو 100 لیتر اب و 3ml از دارو رو اضافه کردم
چند روز بمونه ؟
دوباره استفاده کنم ؟
چند روز بعد استفاده کنم ؟

ممنون

fishboy
۱۳۹۴-۰۳-۱۶, 14:01
سلام خدمت دوستان
تعدادی پیش مولد گریین تیلور تهیه کردم که متوجه انگل روده شدم . مدفوع سفید و چسبان بی اشتهایی و گوشه گیری مترونیدازول استفاده کردم جواب نداد . رفتم سرا فلاجلول گرفتم . دوستان اگه در مورد روش استفادش راهنماییم کنین ممنون میشم .
چند روز بمونه ؟
دوباره استفاده کنم ؟

ممنون
سلام
مقدار دارو ۱ میل برای ۴۰ لیتر آب هست و بعد از ۳ روز باید حداقل ۸۰٪ درصد آب تانک رو سیفون کنید

E-H-S-A-N
۱۳۹۴-۰۳-۱۶, 15:21
سلام خدمت دوستان
چند روز بمونه ؟
دوباره استفاده کنم ؟

ممنون

سلام تو بروشورش کامل توضیح داده...

thosein
۱۳۹۴-۰۳-۱۶, 15:33
خو اگه سواد خوندن اونهمه متن انگلیسی رو داشتم که پست نمیزاشتم .
سیفون کردم بعد ۳ روز دوباره بزنم یا نمیخواد .
اینهمه ماهی با هم درمان میشن با ۳ میل یا اصلا ربطی نداره .

fishboy
۱۳۹۴-۰۳-۱۶, 15:53
خو اگه سواد خوندن اونهمه متن انگلیسی رو داشتم که پست نمیزاشتم .
سیفون کردم بعد ۳ روز دوباره بزنم یا نمیخواد .
اینهمه ماهی با هم درمان میشن با ۳ میل یا اصلا ربطی نداره .

طول درمان ۳ روزه ذکر شده اما اگه ماهی ها خوب نشدن( احتمالش کمه) ۲ روز استراحت بده بعد دوباره تانک رو سیفون کن بعد دارو اضافه کن
بله همه ماهی ها درمان میشن،دز مربوط به لیتراژ آب هست و به تعداد ماهی مربوط نمیشه