PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل خونریزی و مرگ ناگهانی ماهی هام چیه?

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۴-۲۶, 16:12
سلام بچه ها

بعد از اون افرا ک روی بدنش جای خونریزی بود از دیروز داخل اون تانک چند تلفات دیگه هم دادم.شارک هام و ی چنتا لز ماهی های قلدرم اینجوری شدن.ی سری ماهی ریزم بودن ک لای سخره ها بودن همیشه.
من ی لوچ دلقک انداخته بودم داخلش ک بی حال بود و احتمال میدادم مرده باشه.فکر میکنم اون مرده و اونایی ک خوردنش اینجوری شدن.

Rezaei
۱۳۹۴-۰۴-۲۶, 16:18
سلام بچه ها

بعد از اون افرا ک روی بدنش جای خونریزی بود از دیروز داخل اون تانک چند تلفات دیگه هم دادم.شارک هام و ی چنتا لز ماهی های قلدرم اینجوری شدن.ی سری ماهی ریزم بودن ک لای سخره ها بودن همیشه.
من ی لوچ دلقک انداخته بودم داخلش ک بی حال بود و احتمال میدادم مرده باشه.فکر میکنم اون مرده و اونایی ک خوردنش اینجوری شدن.
سلام علی جان
زخم بدنی ماهی فقط 2 دلیل میتونه داشته باشه
1- برخورد فیزیکی با ماهی دیگه یا اجسام تیز تانک ( که وقتی در ماهی های مختلف تکرار میشه به نظر من احتمالش ضعیفه )
2- پارامترهای آب
اعم از داروی اضافه شده به تانک یا ph نا مناسب یا بالا بودن نیترات میتونه باشه
بهترین راه اینه که اول با تستر تست بزنی بعد 30-40 ٪ سیفون داشته باشی و علاوه بر اضافه کردن نمک دما رو به 32 برسونی

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۴-۲۶, 16:43
ممنون حامد جان.
دیروز ک شرایط رو دیدم این کارارو انجام دادم.چون توی موجودات سمی دیدم ک وقتی سمشون وارد بدن موجودی میشه سیستم پلاکتی از کار میوفته و خونریزی میکنن این احتمالو دادم.باشه.ی چند روز سیفون میزنم ببینم چی میشه