PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ لومیا 640

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۷-۲۰, 18:44
سلام ب همه بچه های امروزیچند وقت پیش یکی از گوشیهای لومیارو دست دوستم دیدم و باهاش کمی کار کردم و ازش خوشم اومد و اچ تی سی رو دادم و رفتم تو بازار دنبال یک لومیا مناسب و به لومیا 640 xl رسیدم.که تازه اومده بود تو بازار و با مارک خود مایکروسافت هستش.به گفته فروشنده اولین نسخه ویندوز ده برای همین گوشی میاد.ظاهر جالبی داره و یک صفحه نمایش بزرگ با کیفیت مناسب داره.حافظش ۸ و رمش ۱ هستش دوربینش ۱۳ و دوربین جلوش ۵ با کیفیت مناسبه.از جنس بدنش خیلی راضیم.سرعتش با وجود مشخصات نسبتا پایین خیلی خوبه.جالبه که لوازم جانبی با کیفیت و متنوعی براش هست.من رنگ مشکیشو گرفتم با کاور قرمز ک ترکیب جالبی شده.از طرفی چون هرکسی دستش نمیگیره گوشی ویندوزی رو برای همه چیز تازه و جذابی هستش.اولش یکم گیج بودم ولی خیلی زود همه چیزشو فهمیدم.تقریبا همه نرم افزارا براش هست.ففط بانک پارسیان واسش نرم افزار نداشت ک من لازم داشتم.اینجور ک معلومه ویندوز ده ک بیاد باید امکانات خیلی بهتری بهش اضافه بشه.خلاصه ازش راضی هستم.اابته کار باهاش به اسونی و روونی اندروید نیست ولی پشیمون نیستم از گرفتنش.اولی هم ک گوشیرو گرفتم یکم با دردسر اکانت برای استورش ساختم ولی بازم جذاب بود و کیف داد سرو کله زدن باهاش.

Rezaei
۱۳۹۴-۰۷-۲۰, 20:42
مبارک باشه عای جان
گوشی خوبی انتخاب کردی
از همه نظر جواب کار رو میده و کارایی مناسبی داره

hasoo
۱۳۹۴-۰۷-۲۱, 11:01
سلام علی جان
گوشی ویندوز دار به نظر من گوشی خیلی جالبی هست.
من اولین گوشیم ویندوز دار بود و به مدت شیش هفت سال داشتمش و هنوز هست. به نظرم خیلی کامل تر از اندروید هست.
فقط تنها مشکلی که ویندوز دارا دارن اینه که فراگیر و رایج نیستن و به طبع نرم افزار و... براش کم هست.
ولی در کل جالبن
مبارگت باشه

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۷-۲۳, 17:11
ممنون بچه ها
یکی از ویژگی های جالب این گوشی اینه ک با زدن دو ضربه روی گوشی صفحه روشن میشه مثل جی۲
این چراغ نوتیفیکیشن نداره ولی بجاش چیز جالبی روی گوشی گذاشتن و بهش گلنس میگن و ساعت دیجیتال روی صفحه روشنه و اگر تماس از دست رفته ای داشته باشید کاملا کنارش مشخصه.
دوستان کلش باز نمیتونن کلش رو روی این گوشی بریزن خداروشکر.البته تا قبل از اومدن ویندوز ده.