PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پسر بچه های با وجدان

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۸-۰۱, 19:45
سلام به همه دوستان امروزی

چند وقت پیش نشسته بودم بیرون مغازه و دوتا از پسربچه های محل رفتن داخل و مث همیشه ماهیارو نگاه میکردن.اینها اگه بچه ماهی میدیدن میگفتن بهشون میدادم.

اون روز حواسم ازشون پرت شد و ی لحظه دیدم با یه حالت خاصی از مغازه اومدن بیرون و بدو بدو رفتن.رفتم داخل و دیدم دست داخل یک اکواریوم کردن و کف مغازه خیسه.متوجه شدم که یه کاری کردن ولی زیاد پیگیر نشدم و بعدشم کلا یادم رفت.

روز بعد که مغازرو باز کردم دیدم یه تیکه کاغذی که چنتا تا خورده بود افتاد جلو پام.برش داشتم و این چیزی که تو عکس میبینید رو دیدم.واقعا چند لحظه موندم..ببینید وجدان این بچه ها چقد بیداره....از این کارشون خیلی درسا میشه گرفت....ماهایی که راحت حق میخوریم و عین خیالمون نیست چی....؟؟؟!!! خیلی دلم میخواد این عکس رو به خیلیا نشون بدم....

این کاغذ تا شده و اون پولهارو یادگاری نگه داشتم تا همیشه حواسم جمع باشه....

http://www.emruzi.com/upc.php?file=144562050117781_wp_20151023_20_26_32_ pro.jpg

ممنون از توجهتون

Rezaei
۱۳۹۴-۰۸-۰۱, 21:06
واقعا عالی و تاثیر گذاره
از دوستانی که این تاپیک رو‌میخونن خواهش میکنم به هر شکل که میتونن به اشتراک بگذارن
ممنون

aligator
۱۳۹۴-۰۸-۰۲, 00:00
برای بار چندم هست که میام توی این تب از مرورگرم و دلم نمیاد ببندمش. واقعآ عالیه این عکس ...
همین! چیز دیگه ای نمیتونم بگم >3

mbz
۱۳۹۴-۰۸-۰۳, 14:47
علی جان شما خودت هم خیلی تو کارت آدم با وجدانی هستی...
البته میدونم اینجا جاش نیست ولی این موضوع کاملا واسه من ثابت شده است
فقط کافی یکبار عکس از کیفیت ماهی هایی که برام گلچین میکنی و میفرستی بذارم تا به همه دوستان این موضوع ثابت بشه و بفهمن تعریف الکی نمیکنم
بخصوص منکه خیلی خیلی روی انتخاب ماهی حساس هستم و باید ماهیم کاملا سالم باشه...
و اینکه چقدر ماهی ها رو برام به موقع بی مزد و منت بسته بندی میکنی و تحویل اتوبوس میدی، هماهنگ میکنی که برم از راننده بگیرم ماهی هام رو تا هیچ تلفاتی نداشته باشم
از همه مهمتر تخفیف های خیلی خوبی که همیشه میدی و منم هم از سر میزنم هم از ته:^_^:
کلا الکی قصد تعریف کردن نداشتم ولی کار خودت هم درسته داداش>3

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۸-۰۴, 12:17
سلامت باشی داداش.ریا شد که😂
من فقط وظیفمو انجام میدم.البته مغازرو واگذار کردم به دوستم ولی بازم امری باشه در خدمت دوستان هستم.