PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای اموزش شبکه

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۹-۰۴, 18:36
سلام به همه دوستان

تصمیم دارم که کار شبکه رو یاد بگیرم و با یه استاد صحبت کردم ولی چون کلاس های عمومی برگذار نمیشه باید به صورت خصوصی برم کلاس و هزینه های بالایی رو میگفن.

یکی از دوستان بهم پیشنهاد داد کتاب و سی دی های اموزشی رو تهییه کنم.میخواستم ببینم به نظر شما میشه با سی دی های اموزشی یاد گرفت؟؟

اگر کلاس خصوصی برم به نظرتون چند جلسه طول میکشه تا در حد معمول یاد بگیرمش؟؟؟

ممنونم

Rezaei
۱۳۹۴-۰۹-۰۴, 18:41
سلام به همه دوستان

تصمیم دارم که کار شبکه رو یاد بگیرم و با یه استاد صحبت کردم ولی چون کلاس های عمومی برگذار نمیشه باید به صورت خصوصی برم کلاس و هزینه های بالایی رو میگفن.

یکی از دوستان بهم پیشنهاد داد کتاب و سی دی های اموزشی رو تهییه کنم.میخواستم ببینم به نظر شما میشه با سی دی های اموزشی یاد گرفت؟؟

اگر کلاس خصوصی برم به نظرتون چند جلسه طول میکشه تا در حد معمول یاد بگیرمش؟؟؟

ممنونم
سلام علی جان

بحث شبکه بسیار گسترده ست
چی میخوای از شبکه و هدفت چیه ؟

اگر کسی بخواد شبکه رو کامل یاد بگیره سالها باید در همین رشته و تحصیلات تکمیلی عرق جبین بریزه

علی بختیاری
۱۳۹۴-۰۹-۰۴, 18:47
سلام حامد داداش.نه اونجوری

حرفه ای حامد جان.در حد مقدماتی میخوام.همونطور که گفته بودم بهت تو ازمایشگاه یه شبکه کوچیک داریم که یکم باهاش ور رفتم و از همونجا به شبکه علاقه پیدا کردم و خوشم اومد ازش.حالا میخوام یه مقدار بیشتر ازش بدونم.کارایی های شبکه و امکاناتی که شبکه بهمون میده و کلا استفاده از شبکه.مثلا چند وقت پیش یکی از بچه های ازمایشگاه بهم یاد داد که چطور میشه از یک کامپیوتر به یک کامپیوتر دیگه که توی شبکه هستش وارد بشم.خیلی ساده بود ولی واقعا برام جالب بود و کارامد.

ممنونم

Rezaei
۱۳۹۴-۰۹-۰۴, 18:54
در این حد میتونی از آموزشهایی که توی اینترنت هست و با یک سرچ ساده استفاده کنی
و بعد بیای توی سایت آموزش بدی بچه ها هم حالشو ببرن ;)