PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای استفاده از ارتمیا منجمد

بامشاد
۱۳۹۴-۰۹-۰۶, 11:34
سلام خدمت اساتید ارجمند سایت

من مدتیه که قصد سایز کردن تعدادی انجل رو دارم و الان دو عدد ازشون دارم که قراره بیشتر بشن

برای همین دارم کم کم غذا های خوب براشون تهیه میکنم تا بعد انجل هارو وارد کنم

چند روز پیش رفتم و یک بسته ارتمیا منجمد محصول ماهیران گرفتم به اجبار"

اخه واقعا غذا خوبی پیدا نمیشه اینجا

الان میخوام بدونم که این غذا چقدر روشون تاثیر داره و چجوری ازش استفاده کنم که بهترین نتیجه رو بده

دیروز که قبل از سیفون ازش استفاده کردم انجل ها زیاد بهش علاقه نشون نمیدن ولی تترا ها خوب خوردن

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:tu@:

Rezaei
۱۳۹۴-۰۹-۰۶, 13:18
سلام خدمت اساتید ارجمند سایت

من مدتیه که قصد سایز کردن تعدادی انجل رو دارم و الان دو عدد ازشون دارم که قراره بیشتر بشن

برای همین دارم کم کم غذا های خوب براشون تهیه میکنم تا بعد انجل هارو وارد کنم

چند روز پیش رفتم و یک بسته ارتمیا منجمد محصول ماهیران گرفتم به اجبار"

اخه واقعا غذا خوبی پیدا نمیشه اینجا

الان میخوام بدونم که این غذا چقدر روشون تاثیر داره و چجوری ازش استفاده کنم که بهترین نتیجه رو بده

دیروز که قبل از سیفون ازش استفاده کردم انجل ها زیاد بهش علاقه نشون نمیدن ولی تترا ها خوب خوردن

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:tu@:

سلام

آرتمیا منجمد هم اگر مدت زیادی از بسته بندیش نگذشته باشه کیفیت خوبی داره اما توصیه میکنم برای سایز کردن آنجل از بیومار ریز استفاده کنی

معمولا تغییر ذائقه و رِژیم غذایی ماهی یک مقدار مشکله و حتما آنجلها قبلا غذای خشک استفاده شده براشون

راه اول گرسنگی دادنه که ماهی حریص بشه برای غذا خوردن و بعد از دو سه روز به مقدار کم از غذای جدید باید بدی که به اجبار بخورن
اینکه تتراها میخورن خیلی خوبه و میتونه تشویقی باشه برای آنجلها