PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل روشن نشدن پنکه

fd_arya
۱۳۹۵-۰۲-۲۱, 20:41
سلام یه پنکه اسنوا دارم

وقتی هر یک از کلید 1 و 2 و3 رو میزنم کار نمیکنه

ولی وقتی دوتا کلید رو با هم میزنم شروع به کار میکنه ولی با سرعت خیلی کم کار میکنه

موتور رو تست کردم سالم بود و سیم کشی و قسمت کلید ها رو چک کردم مشکلی نداشتن

نمیدونم مشکل از کجاست ولی فکر کنم هر چی هست از این قطعه مشکی است که تو عکس هست

http://www.uplooder.net/img/image/80/1cc10c18e39da57e7a903aaf7ebcd5b4/DSC-0082.JPGچطوری میتونم تستش کنم ببینم سالمه یا نه؟

اگه اون قسمت رو یه سره کنم چی؟

مشکل ایجاد میکنه؟

hesam666
۱۳۹۵-۰۴-۳۰, 00:20
سلام آقا آریای عزیز. طبق مطالبی که تویه سایت آموزش برق خوندم. اون قطعه مشکلی که میفرمایید خازن راه انداز هستش. اگه باید اولش با دست یکم به پنکه کمک کنی تا پنکه راه بیفته. به احتمال خیلی زیاد همون خازن راه اندازش خراب شده. دقیقا نمی دونم تویه کدوم قسمت از سایت آموزش برق خوندم ولی لینکش اینه یک چرخی بزن پیدا می کنی. روش نصب پنکه

aligator
۱۳۹۵-۰۴-۳۰, 01:31
سلام آقا آریای عزیز. طبق مطالبی که تویه سایت آموزش برق خوندم. اون قطعه مشکلی که میفرمایید خازن راه انداز هستش. اگه باید اولش با دست یکم به پنکه کمک کنی تا پنکه راه بیفته. به احتمال خیلی زیاد همون خازن راه اندازش خراب شده. دقیقا نمی دونم تویه کدوم قسمت از سایت آموزش برق خوندم ولی لینکش اینه یک چرخی بزن پیدا می کنی. روش نصب پنکه
سلام
دوست عزیز قرار دادن لینک از سایر سایت های فارسی زبان بر خلاف قوانین فرم ماست
اگه اطلاعاتی دارید و میتونید خودتون کمک کنید بفرمایید در غیر این صورت از انتشار لینک خودداری کنید ...
در صورت تکرار برخورد میشه