PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره رفع خطای gps گوشی

aligator
۱۳۹۵-۰۴-۱۶, 12:23
سلام
من یه مشکلی با gps گوشیم پیدا کردم که نمیدونم چجوری میشه حلش کرد!
هر موقع که توی خونه جدید یا مغازه هستم و گوگل مپ گوشیم رو باز میکنم دقیقأ موقعیت مکانی خونه قبلیمون رو نشون میده!!!
این یعنی حدود 1 چهار راه خطا در موقعیت یابی!!! حالا نمیدونم تنظیماتی چیزی رو موقعی که توی اون خونه بودیم ثبت کردم که الان دیگه نمیتونم اصلاحش کنم و دقیقأ مختصات خونه قبلی رو به عنوان لوکیشن فعلی بهم نشون میده! یا چیز دیگه ...
گوشی رو حتی ریست فکتوری هم کردم ولی مشکل حل نشده!
احتمال دیگه ای هم که دادم این بود که ممکنه لوکیشنی چیزی از قبل روی جی میلم ثبته و هر بار که وصل میشم باعث این خطا میشه ولی چیزی هم از gps روی تنظیمات جی میلم پیدا نکردم!
کسی از دوستان نظری داره برای رفع مشکل بنده!

Rezaei
۱۳۹۵-۰۴-۱۶, 22:50
سلام
من یه مشکلی با gps گوشیم پیدا کردم که نمیدونم چجوری میشه حلش کرد!
هر موقع که توی خونه جدید یا مغازه هستم و گوگل مپ گوشیم رو باز میکنم دقیقأ موقعیت مکانی خونه قبلیمون رو نشون میده!!!
این یعنی حدود 1 چهار راه خطا در موقعیت یابی!!! حالا نمیدونم تنظیماتی چیزی رو موقعی که توی اون خونه بودیم ثبت کردم که الان دیگه نمیتونم اصلاحش کنم و دقیقأ مختصات خونه قبلی رو به عنوان لوکیشن فعلی بهم نشون میده! یا چیز دیگه ...
گوشی رو حتی ریست فکتوری هم کردم ولی مشکل حل نشده!
احتمال دیگه ای هم که دادم این بود که ممکنه لوکیشنی چیزی از قبل روی جی میلم ثبته و هر بار که وصل میشم باعث این خطا میشه ولی چیزی هم از gps روی تنظیمات جی میلم پیدا نکردم!
کسی از دوستان نظری داره برای رفع مشکل بنده!

سلام ، احوال حاج علی ؟

حساب جیمیل رو‌ریمو کن از روی موبایل و بکی دیگخ بساز
اگه از اون باشه برطرف میشه

مپ رو هم آپدیت کن و آخرین ورژن رو از پلی استور نصب‌کن

البته توی بعضی شهرها بخاطر نت خطاهایی داره
با نتهای مختلف تست کن

aligator
۱۳۹۵-۰۴-۱۶, 23:53
سلام حامد جان
ممنون داداش
انجام دادم همه این اوامر رو ولی فایده نداره!
حالا دیگه یه گزارش خطا برای خود گوگل نوشتم ،با ثبت دقیق لوکیشن و انتخاب عنوان خطای بیش از 150 متر که جزء خطاهای مرسوم و پیش فرض خود گوگل مپ بود !!!
ببینیم خود گوگل حل میکنه مشکلو یا نه !

Rezaei
۱۳۹۵-۰۴-۱۸, 09:42
یه راه حل دیگه هم داره که از منو حالت ستلیت رو انتخاب کنی و صبر کنی کم کم دایره آبی رنگ اطراف لوکیشن کوچیک و کوچیکتر بشه و تقریبا جای دقیق رو ست میکنه

البته adsl پرسرعت این کار رو کردم ، دو سه دقیقه طول کشید تا کامل ست کنه

aligator
۱۳۹۵-۰۴-۱۸, 16:05
ممنون حامد جان
تنظیم مکان یابیم رو به حالت فقط گوشی تغییر دادم و گذاشتمش روی حالت ماهواره. اول زد ارتباط با گوگل مپ قطع شد و بعدش درست شد:Rose: