PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کشیدن پر کبوتر

arefwater
۱۳۹۷-۰۲-۲۴, 11:54
سلام من مبتدی هستم. یه کبوتر دارم که یکی از شاه پراش چیده شده من می خوام بدونم چطوری باید این شاه پرو بکشم که پرهای کبوتر زودتر
در بیاد. ولی اصلا نمی دونم چطوری باید پرو بکشم. باید با نهایت قدرت پرو بکشم ؟ یا روش دیگه ای داره؟ چطوری باید چک کنم که پر
خون داره یا نه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید منو

علی بختیاری
۱۳۹۷-۰۲-۲۶, 19:46
سلام من مبتدی هستم. یه کبوتر دارم که یکی از شاه پراش چیده شده من می خوام بدونم چطوری باید این شاه پرو بکشم که پرهای کبوتر زودتر
در بیاد. ولی اصلا نمی دونم چطوری باید پرو بکشم. باید با نهایت قدرت پرو بکشم ؟ یا روش دیگه ای داره؟ چطوری باید چک کنم که پر
خون داره یا نه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید منو
سلام دوست عزیز
خوش اومدین.
قسمت پایینی پر رو نگاه کنید اونجایی که پر به بدن متصل میشه اگر پر کامل درومده و پایش خشکه و خون توش نیست خیلی راحت میتونید پر رو بکشید تا پر جدید بجاش در بیاد.
برای راحتی کار میتونید پرنده رو تو دستتون بگیرید و بالش رو با یکدست ثابت نگه دارید و با دندون پر رو بکشید بیرون.
در خدمتم:Rose:

Mohammad1210
۱۳۹۹-۱۱-۱۴, 22:31
سلام وقت بخیر
من یه کبوتر دارم،اومدم بگیرمش یکی از بالهاش اومد تو دستم،و زور زد که بره،رفت ولی شاپرهاش اومدم تو دستم،یکم خون اومده آیا احتمال پر درآوردنش هست یا نه؟
اگر در میاره چند روز طول میکشه تا در بیاد؟
Rezaei
۱۳۹۹-۱۱-۱۴, 22:46
سلام وقت بخیر
من یه کبوتر دارم،اومدم بگیرمش یکی از بالهاش اومد تو دستم،و زور زد که بره،رفت ولی شاپرهاش اومدم تو دستم،یکم خون اومده آیا احتمال پر درآوردنش هست یا نه؟
اگر در میاره چند روز طول میکشه تا در بیاد؟
سلام اگر شاهپر خیلی تازه بوده امکانش هست به مشکل بخوره و در نیاد
دستکاری نکنید و بهش زمان بدید