PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت مصرف super whey

علی بختیاری
۱۳۹۷-۰۷-۲۱, 20:01
سلام به همه رفقای امروزی
یکی از دوستان یک ماه هستش ک داره تمرین میکنه و حالا یک سوپر وی یک کیلویی خریداری کرده.میخواستم راهنمایی کنید ک ب چه شکلی مصرف کنه تا بهترین نتیجرو بگیره از مصرفش.
ممنون از توجه همه
http://www.emruzi.com/upc.php?file=1539452303974842_1826337114201751342. jpg

Rezaei
۱۳۹۷-۰۷-۲۱, 23:00
سلام به همه رفقای امروزی
یکی از دوستان یک ماه هستش ک داره تمرین میکنه و حالا یک سوپر وی یک کیلویی خریداری کرده.میخواستم راهنمایی کنید ک ب چه شکلی مصرف کنه تا بهترین نتیجرو بگیره از مصرفش.
ممنون از توجه همه

سلام علی جان حال و احوال
از بروشورش که طرف دیگهی قوطی هست عکس بگذار دقیق بگم بهت

اما روش معمول مصرف وی برای اضافه کردن به حجم عضلانی و وزن گرفتن دو وعده ; صبح اول وقت و بلافاصله بعد از تمرین هر وعده 2 اسکوپ با شیر شییک بشه و مصرف

علی بختیاری
۱۳۹۷-۰۷-۲۲, 08:20
سلام حامد عزیز

این عکسو از نت گرفتم یکم کیفیتش مناسب نیست
http://www.emruzi.com/upc.php?file=153949613486544_147347114201871222.jp g

علی بختیاری
۱۳۹۷-۰۷-۲۲, 20:17
سلام مجدد خدمت دوستان
امروز این بنده خدا مکملش رو یک ساعت قبل باشگاه با شیر مصرف کرده بود و جالب این بود که خیلی سرحال تر و با انرژی تر بود برای تمرین.
کلا یه مشکلی ک داریم اینه که موقع تمرین بعد از چنتا وزنه یکم بی حال میشیم و ب اصطلاح یه حالت ضعف بهمون دست میده و کمی هم بدن و مخصوصا دستها لزش داره ک بنظرم نتیجه افت قند خون هستش.یه شربت با شکر و مقدار کمی نمک هم درست کردم میبرم مپقع تمرین ولی بازهم اون مشکل رو داریم.اما امروز این دوستمون ک مکملش رو خورده بود خیلی پرانرژی و قوی تر وزنه میزد.
نظرتون در مورد مصرف قبل از تمرین چیه.من خودمم وسوسه شدم تهیه کنمش.

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

سلام مجدد خدمت دوستان
امروز این بنده خدا مکملش رو یک ساعت قبل باشگاه با شیر مصرف کرده بود و جالب این بود که خیلی سرحال تر و با انرژی تر بود برای تمرین.
کلا یه مشکلی ک داریم اینه که موقع تمرین بعد از چنتا وزنه یکم بی حال میشیم و ب اصطلاح یه حالت ضعف بهمون دست میده و کمی هم بدن و مخصوصا دستها لزش داره ک بنظرم نتیجه افت قند خون هستش.یه شربت با شکر و مقدار کمی نمک هم درست کردم میبرم مپقع تمرین ولی بازهم اون مشکل رو داریم.اما امروز این دوستمون ک مکملش رو خورده بود خیلی پرانرژی و قوی تر وزنه میزد.

Rezaei
۱۳۹۷-۰۷-۲۳, 12:28
سلام مجدد خدمت دوستان

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

سلام مجدد خدمت دوستان
سلام علی جان
اگر قبل از تمرین خورده و انرزی گرفته دلیلش فقط میتونه درست نبودن برنامه غذایی و کمبود کربوهیدرات باشه

در حین تمرین فقط آب خالص مصرف بشه

شیر و پروتیین وی به دلیل هضم دیر و مشغول کردن دستگاه گوارش قبل از تمرین نباید مصرف بشه

یکساعت قبل از تمرین پوره سیب زمینی و نیم ساعت قبل از تمرین یک لیوان بزرگ آب میتونه بازدهی تمرین رو بالا ببره

علی بختیاری
۱۳۹۷-۰۷-۲۴, 20:03
سلام حامد عزیز
منم اون سوپر وی رو تهیه کردم.فقط برای مصرف صبح ها مشکل دارم.
صبح ساعت ۱۰ صبحانه میخورم و ساعت ۳.۳۰ ناهار میخورم.ساعت ۴.۳۰ دوتا سیبزمینی ابپز میخورم و ساعت ۵.۳۰ میرم باشگاه.
سوپر وی رو بجای صبح کی مصرف کنم بهتره؟
ممنونم از توجهت

Rezaei
۱۳۹۷-۰۷-۲۴, 21:19
سلام حامد عزیز
منم اون سوپر وی رو تهیه کردم.فقط برای مصرف صبح ها مشکل دارم.
صبح ساعت ۱۰ صبحانه میخورم و ساعت ۳.۳۰ ناهار میخورم.ساعت ۴.۳۰ دوتا سیبزمینی ابپز میخورم و ساعت ۵.۳۰ میرم باشگاه.
سوپر وی رو بجای صبح کی مصرف کنم بهتره؟
ممنونم از توجهت
سلام علی جان وقت دومی که میتونی براش در نظر بگیری قبل از خوابه