PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید گوشی همراه تا 1.5

علی بختیاری
۱۳۹۸-۰۲-۰۲, 21:20
سلام به همه رفقا.
متاسفانه گوشیم پس از چند سال داره ریپ میزنه و بنظر میرسه که باید تعویضش کنم.lenovo k3 دارم چند ساله و خیلی خیلی ازش راضی هستم ولی چند وقت پیش سوکت شارژش خراب شد و مجبور شدم بدم بازش کنن و سوکتشو تعویض کنم اما بعد یک هفته دوباره سوکتش خراب شده.چند وقت پیشم زیر پام شد و ال سی دیش ترک برداشت و خلاصه تصمیم گرفتم تعویضش کنم اما قیمت اون گوشی هایی ک نظرمو میگیره خیلی بالاست.دوستان تا محدوده قیمت ۱.۵ گوشی رو پیشنهاد میدن که سرعت خوبی داشته باشه و امکانات معمولی.تمام استفاده من تلگ و واتس اپ و اینستا و در کل کار اینترنتی هستش و اصلا با گوشی بازی نمیکنم.
من خودم برند هواوی و نوکیارو دوس دارم و زیاد سامسونگ رو نمیپسندم.
ممنون میشم عزیزان راهنمایی کنن

Rezaei
۱۳۹۸-۰۲-۰۲, 23:46
سلام به همه رفقا.
متاسفانه گوشیم پس از چند سال داره ریپ میزنه و بنظر میرسه که باید تعویضش کنم.lenovo k3 دارم چند ساله و خیلی خیلی ازش راضی هستم ولی چند وقت پیش سوکت شارژش خراب شد و مجبور شدم بدم بازش کنن و سوکتشو تعویض کنم اما بعد یک هفته دوباره سوکتش خراب شده.چند وقت پیشم زیر پام شد و ال سی دیش ترک برداشت و خلاصه تصمیم گرفتم تعویضش کنم اما قیمت اون گوشی هایی ک نظرمو میگیره خیلی بالاست.دوستان تا محدوده قیمت ۱.۵ گوشی رو پیشنهاد میدن که سرعت خوبی داشته باشه و امکانات معمولی.تمام استفاده من تلگ و واتس اپ و اینستا و در کل کار اینترنتی هستش و اصلا با گوشی بازی نمیکنم.
من خودم برند هواوی و نوکیارو دوس دارم و زیاد سامسونگ رو نمیپسندم.
ممنون میشم عزیزان راهنمایی کنن
سلام علی جان
فکر میکنم بهترین گزینه برات این باشه

https://www.digikala.com/product/dkp-809328/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D9%88%D8%A2%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-y5-prime-2018-dra-lx2-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-16-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA#/tab-params

صفحه فیلتر با قیمت و برند رو هم یمتونی ببینی

https://www.digikala.com/search/category-mobile-phone/?brand[0]=82&brand[1]=20&price[max]=1691026&pageno=1&sortby=4

علی بختیاری
۱۳۹۸-۰۲-۰۳, 08:17
سلام.
ممنونم ازت حامد عزیز.
من بین y5 و نوکیا 3 شک دارم.بنظر شما کدوم مناسبتره؟

Rezaei
۱۳۹۸-۰۲-۰۳, 09:37
سلام.
ممنونم ازت حامد عزیز.
من بین y5 و نوکیا 3 شک دارم.بنظر شما کدوم مناسبتره؟
خواهش علی جان
تفاوتششون : Y5 دوربینش 13 هسست اما نوکیا 8 و شکل ظاهر
احتمال اینکه نوکیا همم مثل اپل تحریممون کنه وجود داره شایعه هایی هست

نظرات کاربران دیجیکالا که توی هر محصول گذاشتن رو هم بخونی خیلی میتونه کمک کنه

مقایسه :

https://www.digikala.com/compare/dkp-216749/dkp-809328/

علی بختیاری
۱۳۹۸-۰۳-۲۰, 22:08
سلام به همه
من هنوز گوشی نگرفتم.حالا میخواستم همون y5 رو بردارم میگفتن هواوی مشکل دار شده و از این داستانا....حالا میخواستم ببینم اگه بگیرم امکانش هست مشکلی پیش بیاد؟
اگه هواوی منتفیه دیگه چ پیشنهادی دارید؟

Rezaei
۱۳۹۸-۰۳-۲۱, 11:01
سلام به همه
من هنوز گوشی نگرفتم.حالا میخواستم همون y5 رو بردارم میگفتن هواوی مشکل دار شده و از این داستانا....حالا میخواستم ببینم اگه بگیرم امکانش هست مشکلی پیش بیاد؟
اگه هواوی منتفیه دیگه چ پیشنهادی دارید؟
آره علی جان هواوی با گوگل به مشکل خورده و احتمال اینکه اندروید روش با مشکل مواجه بشه خیلی زیاده

این ایسوس و بعدی نوکیا رو ببین البته تا رنج 1.5 چیز بدرد بخوری نمیتونی بگیری

https://www.digikala.com/product/dkp-554864/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-zenfone-3s-max-zc521tl-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-32-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

https://www.digikala.com/product/dkp-216653/%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%86%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-5-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA

علی بختیاری
۱۳۹۸-۰۳-۲۱, 17:44
سلام
ممنونم حامد جان.
با ایسوز تجربه های خوبی نداشتم و دوتاشو تجربه کردم و هرپوتا مشکلدار شدن.
متاسفانه با ۱.۵ واقعا نمیشه گوشی قوی برداشت.تصمیم دارم یه گوشی بردارم ک حداقل کارم رو راه بندازه در حد کارای اینترنتی و پیام رسان ها....
خودم ظاهر نوکیا ۳ رو میپسندم....بنظرت کارمو راه میندازه؟

Rezaei
۱۳۹۸-۰۳-۲۱, 19:08
سلام
ممنونم حامد جان.
با ایسوز تجربه های خوبی نداشتم و دوتاشو تجربه کردم و هرپوتا مشکلدار شدن.
متاسفانه با ۱.۵ واقعا نمیشه گوشی قوی برداشت.تصمیم دارم یه گوشی بردارم ک حداقل کارم رو راه بندازه در حد کارای اینترنتی و پیام رسان ها....
خودم ظاهر نوکیا ۳ رو میپسندم....بنظرت کارمو راه میندازه؟
یکی از آشناهااه نوکیا داشت علی جان که راضی بود تجربه کار کردن باهاش رو ندارم
قطعا نیاز اولیه رو راه میندازه

علی بختیاری
۱۳۹۸-۰۳-۲۲, 12:10
سلام
ممنونم حامد جان.
یه جایی پیدا کردم گوشی اقساطی میداد ولی نوکیا نداره....هواوی داشت میتونم ازش بردارم...بنظرت y5 رو بردارم؟؟؟
چ مشکلاتی میتونه برای هواوی پیش بیاد با این تحریم ها؟

Rezaei
۱۳۹۸-۰۳-۲۳, 11:34
سلام
ممنونم حامد جان.
یه جایی پیدا کردم گوشی اقساطی میداد ولی نوکیا نداره....هواوی داشت میتونم ازش بردارم...بنظرت y5 رو بردارم؟؟؟
چ مشکلاتی میتونه برای هواوی پیش بیاد با این تحریم ها؟
یک موج قیمت مناسب نسبت به مشخصات و اقساط و ... برای هواوی راه افتاده به نظرت دلیلش چیز جز زنده کردن سرمایه ها میتونه باشه؟؟
مشکل هواوی با گوگل و تحریمش قطعی و محکم بشه دیگه چیزی به اسم اندروید روی هواوی کار نمیکنه و با اولین کانکشن که به نت ایجاد بشه مشکلات ععدیده ای ممکنه پیش بیاد کافیه فقط یک آپدیت رو بدون اطلاع صاحبش بگیره و انوقته که دیگه ....
روزه شک دار به نظرم نگیر

علی بختیاری
۱۳۹۸-۰۳-۲۳, 13:44
سلام
ممنونم حامد جان.
باشه پس میرم بیرجند دنبال همون نوکیا ببینم چی گیرم میاد.ظاهرشون ک خوبه باید برم دستم بگیرم ببینم چطورن.
ممنونم