PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدفوع سفید و آبکی به همراه بیحالی و غذا نخوردن

sammyhero2003
۱۳۹۸-۰۳-۱۰, 21:24
سلام
جوجه دوماهه من دو روزه تقریبا غذا نمیخوره و مدفوعش هم آبکی و سفید حدودا شیری رنگ شده،بی حال هم هست و خیلی هم چرت میزنه امروز غذاش یکم خیس کردن و یه جوری که چینه دانش پر بشه غذا رو دادم بهش
نظرتون چی هست؟
یکی بهم پیشنهاد داد ماست و سیر بدم یا از کپسول تتراسایکلین براش استفاده کنم

aligator
۱۳۹۸-۰۳-۱۱, 11:50
سلام
جوجه دوماهه من دو روزه تقریبا غذا نمیخوره و مدفوعش هم آبکی و سفید حدودا شیری رنگ شده،بی حال هم هست و خیلی هم چرت میزنه امروز غذاش یکم خیس کردن و یه جوری که چینه دانش پر بشه غذا رو دادم بهش
نظرتون چی هست؟
یکی بهم پیشنهاد داد ماست و سیر بدم یا از کپسول تتراسایکلین براش استفاده کنم
سلام
لطفا فقط و فقط در مورد بیماری ها با دامپزشک مشاوره کنید

Nanaz
۱۳۹۸-۰۳-۱۴, 21:21
سلام
خواهشا یکم اطلاعات در مورد بیماریهای مرغ و خروس بگید بعضی مواقع شاید دسترسی به دامپزشک نباشه
در مورد تجربیاتی که دارید اطلاعات بذارید ممنون میشم

aligator
۱۳۹۸-۰۳-۱۴, 22:51
سلام
خواهشا یکم اطلاعات در مورد بیماریهای مرغ و خروس بگید بعضی مواقع شاید دسترسی به دامپزشک نباشه
در مورد تجربیاتی که دارید اطلاعات بذارید ممنون میشم
معمولا تجربه ثابت کرده مشاوره گرفتن از کسی که کیس بیمار رو نمیبینه باعث خطا میشه و این وسط حیوون هست که ضرر میبینه
امروزه دیگه دسترسی به دامپزشک مخصوصا در مورد طیوری مثل مرغ کار سختی نیست
ولی من معمولا این موقع ها برای مرغ ها از کپسول آمورل 100 استفاده میکردم و نتیجه میداد...

Nanaz
۱۳۹۸-۰۳-۱۵, 22:28
سلام ممنون از جوابتون
دیروز یکی از جوجه مرغ هام یهو گردنش شل شد و هیچی هم نمیخورد بردمش به نزدیکترین کلینیک دامپزشکی اما متاسفانه این دکتر به اصطلاح محترم هنوز جوجه ارو ندیده بهم میگه چون گردنش افتاده نیوکاسل داره از دستش عصبی شدم و به کسی که سری قبل اومده بود واکسن هاشون و زده بود زنگ زدم بهم گفت کمبود ویتامین باعث این حالت شده یکم آروم شدم تو اینترنت هم یه جستجو کردم از دیروز تا حالا دارم بهش ویتامین میدم خدارو شکر حالش بهتره
واسه همین گفتم شاید بعضی مواقع دسترسی به دامپزشک نباشه اون هم روزهای تعطیل

Nanaz
۱۳۹۸-۰۳-۱۵, 22:32
شرمنده من یه سئوال دیگه دارم
مرغ و خروس های من عاشق کرم میلورم هستند چه به صورت زنده چه خشک
خیلی هم میخورند از کرم ها 30 تا مرغ و خروس نزدیک 1 کیلو کرم و بلعیدند
به نظرتون دادن کرم بهشون واسه اونها ضرر نداره

aligator
۱۳۹۸-۰۳-۱۶, 12:34
شرمنده من یه سئوال دیگه دارم
مرغ و خروس های من عاشق کرم میلورم هستند چه به صورت زنده چه خشک
خیلی هم میخورند از کرم ها 30 تا مرغ و خروس نزدیک 1 کیلو کرم و بلعیدند