PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عطسه زدن عروس هلندی

Pishro
۱۳۹۸-۱۰-۱۰, 09:25
سلام خسته نباشید
یک عروس 3ماهه دارم تقریبن یکی دوهفته پیش حمامش کردم
اما چن روزیه ک متوجه شدم عطسه میزنه هرزگاهی
چکار باید بکنم؟
فقط عطسه میزنه وگر ن هیچ مشکلی تو شادابی و شیطنتاش دیده نمیشه

aligator
۱۳۹۸-۱۰-۱۱, 15:16
سلام خسته نباشید
یک عروس 3ماهه دارم تقریبن یکی دوهفته پیش حمامش کردم
اما چن روزیه ک متوجه شدم عطسه میزنه هرزگاهی
چکار باید بکنم؟
فقط عطسه میزنه وگر ن هیچ مشکلی تو شادابی و شیطنتاش دیده نمیشه
سلام
اگه علائم دیگه ای نداره مشکلی نیست با مقداری تقویتی و کمی گرمتر کردن محل نگهداریش مشکل حل میشه
موفق باشی

AmirGold
۱۳۹۹-۰۸-۲۳, 20:52
سلام

دو ماه پیش یه عروس هلندی خریدم که تازه به دانه خوردن افتاده بود و به گفته فروشنده نر هست با توجه به اینکه نرها نسبت ماده ها بیشتر قدرت یادگیری و حرف زدن دارن الان هنوز صدا و صوت خاصی نتونستم یادش بدم

خواستم ببینم چطور بفهمیم نر هست یا ماده با توجه به اینکه سرچ کردم و تفاوتهایی رو در مورد نر و ماده مطالعه کردم ولی در عمل تشخیص این تفاوتها خیلی سخته

خصوصا که نژاد لوتینو زرد هست و تشخیص تفاوتها خیلی سخت تره اگه کسی میتونه کمک کنه

در ضمن چهار تا از دمهای بلندش به خاطر بازیگوشی و بد گرفتن بچه از وسط شکسته شده ایا دمشون دوباره بلند میشه؟؟ چقدر زمان میبره؟

aligator
۱۳۹۹-۰۹-۰۹, 22:05
سلام

دو ماه پیش یه عروس هلندی خریدم که تازه به دانه خوردن افتاده بود و به گفته فروشنده نر هست با توجه به اینکه نرها نسبت ماده ها بیشتر قدرت یادگیری و حرف زدن دارن الان هنوز صدا و صوت خاصی نتونستم یادش بدم

خواستم ببینم چطور بفهمیم نر هست یا ماده با توجه به اینکه سرچ کردم و تفاوتهایی رو در مورد نر و ماده مطالعه کردم ولی در عمل تشخیص این تفاوتها خیلی سخته

خصوصا که نژاد لوتینو زرد هست و تشخیص تفاوتها خیلی سخت تره اگه کسی میتونه کمک کنه

در ضمن چهار تا از دمهای بلندش به خاطر بازیگوشی و بد گرفتن بچه از وسط شکسته شده ایا دمشون دوباره بلند میشه؟؟ چقدر زمان میبره؟

سلام
در اون سن پایین جنسیتش قابل تشخیص نیست و باید حداقل تا 6 ماهگی صبر کنید
بالهاش هم مجددأ با پر ریزی در میاد و جای نگرانی نداره
موفق باشی