PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی تیم مدیریتی (معرفی در این تاپیک برای همه مدیران الزامیست)

Rezaei
۱۳۹۱-۰۷-۳۰, 18:08
در این تاپیک تیم مدیریتی سایت برای آشنایی هر چه بیشتر و معرفی به کاربران اطلاعاتی از خود قرار خواهند داد.

حامد رضایی نژاد
ساکن : بافت ، کرمان
متولد : 1356
تحصیلات : کارشناسی شیمی کاربردی
شغل : نمایندگی فروش سخت افزار و لپ تاپ
وضعیت تاهل : متاهل
فرزند : بله ، 1 دختر (با لقب همیشگی جیگر بابا)
علایق : بدنسازی ، آکواریوم ، کامپیوتر ، گرافیک ، طراحی وب ، کارهای فنی
رزومه علایق و کاری :
- بدنسازی از سال 1379 تا کنون به شکل متناوب
- فروش سخت افزار و نمایندگی برندهای مختلف از 1382 تا کنون
- به عنوان مدیر و کاربر در بسیاری از فرومهای فارسی زیان در زمینه های بدنسازی ، ماهیان آکواریوم ، گرافیک و طراحی و ... فعالیت داشته ام
- علاقه به آکواریوم و شروع آکواریوم داری از سال 1387 بوده که تا به امروز در سالن تکثیر شخصی که حاصل ایده ها و تلاشم در این زمینه بوده موفق به تکثیر و پرورش گونه های بسیاری از ماهیان زینتی آب شیرین از قبیل اسکار ، فلاور ، دیسکس ، سیجلایدهای آفریقایی ، جوئل فیش ، فایتر و ... شده ام .
طراحی وب را از سال 83 با راه اندازی سایت شخصی شروع کرده که قالبهای رایگان و اختصاصی زیادی برای وبلاگهای پرشین بلاگ ، میهن بلاگ و بلاگفا از این طریق در اختیار علاقمندان قرار گرفت و از سال 85 تا کنون از دنیای طراحی فاصله گرفته که انگیزه راه اندازی این سایت بهانه ای برای شروع مجدد بود.
- به کارهای فنی از قبیل ام دی اف کاری ، جوشکاری ، نقاشی ساختمان ، برق کشی ، لوله کشی آب و تاسیسات علاقه داشته و تا حدودی آنها را برای رفع نیاز شخصی انجام میدهم.

قبل از همه مدیران عزیز اقدام به معرفی کردم که بقیه مدیران با توجه به مواردی که قید کردم حتما در اولین فرصت اقدام خواهند کرد.
مدیران عزیز در صورت تمایل میتوانید از عکس شخصی هم در معرفی استفاده نمایید

محسن بهزادی
۱۳۹۱-۰۸-۱۳, 08:49
سلام
محسن بهزادی هستم
تحصیلات حقوق
بسیار علاقه مند به جانداران و شکار و کوهنوردی و کاراته و کامپیوتر هستم.
هیچ ادعایی ندارم ولی هر حرفی رو هم بدون سند قبول نمی کنم

DarKfish
۱۳۹۱-۰۸-۲۲, 18:33
امیرحسین سوری
ساکن : شهر دود و قیام، تهران
متولد : دی 67
تحصیلات : دانشجوی ارشد RS (پردازش داده های ماهواره ای)، فنی دانشگاه تهران
شغل: مدرس پاره وقت
وضعیت تاهل: نیمه متاهل!
علایق: آشپزی، درس و مقاله، سرچ کردن! ، بدنسازی (آماتوری!)،آکواریم گیاهی، طبیعت، ماشین شاستی بلند و خشن.
اعتفادی شدیدی دارم که هرچه درخت پربارتر، افتاده تر
عکس در جتگل های کلاردشت:
http://emruzi.ir/up/uploads/13527361591.jpg

mahdi3000
۱۳۹۱-۰۸-۲۲, 20:11
سلام

مهدی شریف زاده
ساکن : شهر رشت
متولد : تیر ماه 1348
شغل : تعمیرات کامپیوتر
علایق : تانکهای گیاهی و ماهی - کامپیوتر - موتور سیکلت - بارون - فیلمهای اکشن - تکواندو - شنا - کتابهای علمی
وضعیت تاهل : متاهل
وضعیت فردی : شوخ طبع و خنده رو
رنگ بنفش رو دوست دارم

HEAVENLY
۱۳۹۱-۰۸-۲۳, 22:56
علی خدادادی
متولد3/10/(66)1369 آذربایجان شرقی- شهر زیبای مرند
کلا دوست دارم با همه رابطه اجتماعی داشته باشم ولی از آدمای دروغگو و حسود دوری میکنم. و اینکه کلا ادم شوخ طبعی هستم.
بیشتر دو نوع ورزش میکنم:1.بدنسازی 2.فوتبال
علایق: ماشین-گردش-ثروت-البته خیلی دوستدارم که بتونم از دیسکس بچه بگیرم الانم خیلی درگیر خوندن مطالب در این مورد هستم.
دانشجوی مهندسی برق-شبکه های انتقال و توزیع
عاشق تمام حیوانات بجز حشرات و صد البته ماهی(دیسکس) و اینکه مغز تخمه مزمز خیلی دوست دارم:Big grin:
و اینکه اینجا اتاقمه پشت سیستمم ساعت نزدیک 12شب آی لاو یو امروزی
ارادتمند.

http://emruzi.ir/up/uploads/13528383391.jpg

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۹, 10:51
حمزه حق پرست

متولد 65/6/4 رشت

شغل : گلفروشی ( گیاهان آپارتمانی و کاکتوس و تراریوم - فضای سبز )

علایق : گل و گیاه - طبیعت - آکواریوم -

رشته ی تحصیلی : تاسیسات حرارتی و برودتی - بهشم علاقه دارم . 3 سال نمایندگی ماشین سازی اراک بودم و با انواع دیگ های بخار و ابگرم و سختی گیر کار کردم - ولی ای کاش کشاورزی میخوندم .

دست به آچارم و تغریبا کارای خودمو راه میندازم چه لوله کشی باشه و چه در زمینه برق تا حدی .

وضعیت تاهلم : مجردی فعلا

عکس شخصیم هم که رو پروفایلم هست و همچنین تو ذره بین گذاشتم .

یه وبلاگ دارم که حدود 1.5 سال هست دارم روش کار میکنم . یه مدت خوابیده بود و کلی رتبش پایین اومده .

گلها و گیاهان زینتی (http://flowers33.blogfa.com)

مطالب سایت رو هم که نوشتم با ذکر منبع امروزی لینک میکنم و میذارم توش .

دیگه نمیدونم چی بگم . فقط خیلی دیر نوشتم

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۰۹, 16:13
سلام به همه

علی بختیاری

ساکن : زاهدان

متولد : 10 / 10 / 68

تحصیلات : کارشناسی علوم ازمایشگاهی

شغل : سرباز امریه مشغول در ازمایشگاه مرکزی خاش :D'oh:

وضعیت تاهل : مجرد

علایق : بدنسازی (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=337)
، آکواریوم (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=5) ، کبوتر
، تکثیر ماهی ها و پرندگان ، کامپیوتر . شنا .

رزومه علایق و کاری :

چند ماه تو کار تعمیرات موبایل بودم . چند ماه فروش کاشی و سرامیک . یک سال قبل از خدمت نمایندگی پخش لبنیات داشتیم که به دلیل امدن به خدمت فعلا تعطیله.

3 سال تکواندو کار کردم. مدت کمی بوکس . مدتی فوتبال چمن . مدتی تیم شنا . چند ماهی هم بدن سازی .

سعی میکنم همه جور ادم رو تحمل کنم و معمولا ابم با بیشتر افراد تو یه جوب میره هرچند که بعضی وقتا خیلی اذیت میشم.

5 ساله که توی انجمن های فارسی فعالیت دارم که تقریبا همین مدت رو با تیم مدیریتی امروزی رفاقت داشتم و شاگردیشون رو کردم.

سال 87 وارد دانشگاه ازاد زاهدان شدم در رشته علوم ازمایشگاهی و برج 5 سال 91 فارقالتحصیل شدم و برج 8 اعزام به سربازی . اموزشی رو یزد بودم و الان هم که خاش

مشغول هستم صبح ها در ازمایشگاه و بعدظهرها هم سرباز وظیفه در امروزی هستم.

مرسی

aligator
۱۳۹۲-۰۷-۲۴, 23:02
سلام
علی مظاهری
متولد72/6/16
شغل:فروش موتورسیکلت-دانشجو
علایق:مسافرت(تا حدی که حتی کوچکترین فرصتها رو هم از دست نمیدم وحتی شده به سفرنیمروزی هم پیش بیاد از دستش نمیدم...)و کلأ هر چیزی که حالمو خوب کنه...
رزومه کاری:
مدتی در حدود 2سال به صورت حرفه ای به تکثیر پرنده هایی مثل مرغ،مرغ عشق،قناری،فنچ و اردک روسی پرداختم.البته هیچ ادعایی ندارم چون خدا رو شکر همیشه پیشگیری ومراقبت وتقویت پرنده هام در حد خیلی خوب بوده وبا بیماری ها وسایر مشکلات کمتر دست وپنجه نرم کردم....
مدتی ماهی فروشی داشتم(ماهی خوراکی)
ودر نهایت هم اکنون فروش موتور سیکلت...
البته در مشاغل دیگه ای هم دستی بر اتش داشتم که همگی به صورت تفریحی بوده وبه عنوان شغل درامد زا و حرفه محسوبشون نمیکنم...

ورزشهایی که شروع کردم ومتأسفانه همگی نصفه ونیمه رها شدند:
کاراته سبک شوتوکان تا کمربند قهوه ای،فوتبال چمن،فوتسال تا حد مسابقات شهرستانی وکسب مقام در چند دوره در پست گلر،پینگ پنگ

وضعیت تأهل:مجرد واز 7دولت آزاد...

خصوصیات اخلاقی:
کلأ سعی میکنم در همه جور جمعی خودمو با اطرافیان هماهنگ کنم وتا حد ممکن به خودم واطرافیان خوش بگذره.ولی اصلأ زیر بار حرف زور نمیرم وحتی اگر جایی باشه که در مقام مقابله با زور نباشم حتمأ وحتمأ نارضایتی خودمو به رخ همه میکشم...
متأسفانه خیلی از نکات ریز در حافظه بلند مدتم میمونه ولی خیلی از مسائل مهم نه!!!!در ضمن به همین خاطر زیاد اتفاق میوفته که طرفمو رسوا کنم...
نسبتأ شوخ طبع وبی خیال هستم ولی موقع کار که میرسه 180درجه تغییر در اخلاقم ایجاد میشه و خیلی زود از کوره در میرم...

با آرزوی موفقیت روز افزون برای امروزی و امروزیها.