PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد های کاربران برای پیشرفت سایت

Rezaei
۱۳۹۱-۰۷-۳۰, 18:34
کاربران عزیز مواردی را که فکر میکنند در سایت کمبود و نبود آنها حس میشود و به پیشرفت کمی و کیفی سایت کمک میکند در این تاپیک مطرح کنند.

Lara
۱۳۹۱-۰۸-۱۴, 18:34
سلام.اگه ممکنه توی بخشهای آموزشی پستهای اضافی رو حذف کنید.

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۱۴, 19:00
سلام.اگه ممکنه توی بخشهای آموزشی پستهای اضافی رو حذف کنید.
سلام
پستهای اضافه حتما حذف خواهند شد و بخشهای لازم برای پرسش و پاسخ ایجاد میشه

S.H.Moradi
۱۳۹۱-۰۸-۱۴, 22:55
سلام
تو بخش آبزیان آب شور تعداد عناوین خیلی زیاده و گیج کننده هستش
بهتره زیر مجموع ها رو در داخل فولدر قرار بدید و فقط عنوان موضوع نشان داده بشه
به عنوان مثال تو صفحه ی اصلی آبزیان آب شور بخش بیماری ها فقط به صورت عنوان نشان داده بشه و انواع بیماری ها در داخل فولدر بیماری ها قرار بگیره تا افراد با ورود به اون بخش زیر مجموع های بیماری ها رو ببینن
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
در این صورت صفحات بخش کمتر میشه و رسیدگی به اونها و همچنین مطرح کردن سوال ها توسط کاربران راحت تر میشه

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۱۴, 23:38
سلام
تو بخش آبزیان آب شور تعداد عناوین خیلی زیاده و گیج کننده هستش
بهتره زیر مجموع ها رو در داخل فولدر قرار بدید و فقط عنوان موضوع نشان داده بشه
به عنوان مثال تو صفحه ی اصلی آبزیان آب شور بخش بیماری ها فقط به صورت عنوان نشان داده بشه و انواع بیماری ها در داخل فولدر بیماری ها قرار بگیره تا افراد با ورود به اون بخش زیر مجموع های بیماری ها رو ببینن
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
در این صورت صفحات بخش کمتر میشه و رسیدگی به اونها و همچنین مطرح کردن سوال ها توسط کاربران راحت تر میشه

سلام جناب مرادی
خیلی خیلی خوش آمدید

متاسفانه این کار مقدور نیست و در سطح سوم زیر مجموعه ها دیگه بخشها به شکل شاخه زیر عنوان قرار خواهند گرفت
حداقل فعلا امکانات در این حد اجازه میده و اطلاعات من

شاید هم منظورتون رو درست متوجه نشدم ، که در این صورت بیشتر توضیح بدید لطفا

aligator
۱۳۹۱-۰۸-۱۵, 14:00
سلام
چرا برای مرغ ها چیزی نذاشتین؟

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۱۵, 14:34
سلام
چرا برای مرغ ها چیزی نذاشتین؟
منظورتون رو دقیقا از مرغ ها متوجه نشدم !!
مرغ و خروس خونگی منظورتون هست یا مرغ عشق ؟

Amir Masood
۱۳۹۱-۰۸-۱۵, 14:35
فکر کنم منظور
مرغ خونگی باشه

aligator
۱۳۹۱-۰۸-۱۵, 19:53
منظورتون رو دقیقا از مرغ ها متوجه نشدم !!
مرغ و خروس خونگی منظورتون هست یا مرغ عشق ؟
سلام
مرغ وخروس خونگی
به نظر من اگه درموردشون اطلاعات بزارین یه پیشرفت بزرگ برای سایته چون سایت های مرجع حیوانات در موردشون مطلب ندارن
ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۱۵, 20:19
سلام
مرغ وخروس خونگی
به نظر من اگه درموردشون اطلاعات بزارین یه پیشرفت بزرگ برای سایته چون سایت های مرجع حیوانات در موردشون مطلب ندارن
ممنون
مرغ و خروس جزء حیوانات خانگی (pet) نیستند و باید در زیر شاخته های کشاورزی و دام و طیور در موردشون بحث بشه ، در صورتیکه متخصص این زمینه ها رو داشته باشیم و مطالب به حد خوبی برسه انجمنش رو باز خواهم کرد

boozzai
۱۳۹۱-۰۸-۱۶, 22:00
بخشی با عنوان "بی مهرگان آکواریومی" و با زیر شاخه های زیر ایجاد بشه،
میگو ها (Shrimps)
حلزون ها (Snails)
سایر بی مهرگان

امکان پیام خصوصی نیست ؟

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۰۸-۱۶, 22:05
بخشی با عنوان "بی مهرگان آکواریومی" و با زیر شاخه های زیر ایجاد بشه،میگو ها (Shrimps)حلزون ها (Snails)سایر بی مهرگانامکان پیام خصوصی نیست ؟

- - - Updated - - -

بخشی با عنوان "بی مهرگان آکواریومی" و با زیر شاخه های زیر ایجاد بشه،میگو ها (Shrimps)حلزون ها (Snails)سایر بی مهرگانامکان پیام خصوصی نیست ؟
سلام محمد رضا جان
حامد یک مسافرت فوری براش پیش اومد تا آخر هفته نیست ولی برگشت حتما" موضوع رو باهاش درمیون میزارم موفق باشی

M3YSAM
۱۳۹۱-۰۸-۲۶, 13:55
سلام پیشنهاد میدم در قسمت آکواریوم ها تاپیک فیلتراسیون ایجاد بشه چون مسئله مهمیه ولی من جای خاصی براش پیدا نکردم
ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۲۶, 14:09
سلام پیشنهاد میدم در قسمت آکواریوم ها تاپیک فیلتراسیون ایجاد بشه چون مسئله مهمیه ولی من جای خاصی براش پیدا نکردم
ممنون
ممنون از پیشنهاد خوب و بجایی که دادی میثم جان
ایجاد شد

http://emruzi.ir/forumdisplay.php?f=726

M3YSAM
۱۳۹۱-۰۸-۲۶, 17:49
میخواستم پیشنهاد بدم قسمت پرندگان هم بخش گالری پرندگاه اعضا داشته باشه چون بقیه قسمتها دارن مثل پستانداران, خزندگان و ...
ممنون حامد جان

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۲۶, 18:03
میخواستم پیشنهاد بدم قسمت پرندگان هم بخش گالری پرندگاه اعضا داشته باشه چون بقیه قسمتها دارن مثل پستانداران, خزندگان و ...
ممنون احسان جان

داشتیم میثم جان اما بخاطر یک تیک اشتباهی که خورده بود نمایش داده نمیشد ، درستش کردم
http://emruzi.ir/forumdisplay.php?f=420

M3YSAM
۱۳۹۱-۰۸-۲۷, 19:48
سلام
بنظرم باید فکری بکنیم تا افراد بیشتر با سایت آشنا بشن. چند نفر بیشتر شرکت کنن تو موضوعات. کلاً شلوغ بشه

DarKfish
۱۳۹۱-۰۸-۲۷, 20:00
سلام
بنظرم باید فکری بکنیم تا افراد بیشتر با سایت آشنا بشن. چند نفر بیشتر شرکت کنن تو موضوعات. کلاً شلوغ بشه

سلام میثم جان؛
معاون سایت و بقیه مدیران در تلاش تبلیغات و جذب کاربر هستند ولی فعلا اول راه یکم سخته.
خوشحال میشم اگر پیشنهادی برای جذب کاربر ارائه بدین.
ارادتمند

amooemad
۱۳۹۱-۰۸-۲۷, 22:01
سلام
تجربه محدود من توی چندتا فروم که عضو بودم نشون داده کمیت اعضا نسبت به کیفیت اونها در درجه دوم قرار داره. تعداد اعضا کم باشه اما اطلاعات و فعالیتشون بالا باشه بهتره تا سایت هزاران عضو مدعی اما بی آگاهی داشته باشه. ضمن اینکه مدت زیادی از تاسیس سایت نمیگذره باید به مرور زمان کاربر جمع کنه

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۲۷, 23:12
برای بچه های مدیر توضیح دادم
سایت در گوگل ثبت شده اما ایندکس شدن در گوگل و در رکوردهای جستجو قرار گرفتن بین 1 تا 3ماه طول خواهد کشید

بهترین راه جذب کاربر فعالیت مفید در سایته (که همه اعضای فعال فعلی دارند تلاش خودشون رو انجام میدن و واقعا جای تشکر داره) ، که مطالب سایت پربار و مفید باشه و به مرور با گذشت زمان جایگاه خودمون رو انشالهه بدست میاریم

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۰۹-۱۹, 07:00
سلام
یه پیشنهاد کوچک
بخش جاذبه های گردشگری شمال جنوب هاشو بردارید و اسم استان ها و شهرستان های جایگزین کنید
من خودم بخواهم مناطق دیدی شهر پیدا کنم دیگه به شمال جنوب بودن کار ندارم به شهر و استان توجه میکنم
نمی دونم منظورم رسوندم

Rezaei
۱۳۹۱-۰۹-۱۹, 08:54
سلام
یه پیشنهاد کوچک
بخش جاذبه های گردشگری شمال جنوب هاشو بردارید و اسم استان ها و شهرستان های جایگزین کنید
من خودم بخواهم مناطق دیدی شهر پیدا کنم دیگه به شمال جنوب بودن کار ندارم به شهر و استان توجه میکنم
نمی دونم منظورم رسوندم

ممنون از پیشنهادتون
در جهت های جغرافیایی که ایجاد شده به تزتیبی که مطلب قرار میگیره اسم استانها هم ایجاد میشه ، به عنوان مثال الان در غرب ، ایلام و کرمانشاه و ... ایجاد شده و در جنوب هم جزایر خلیج فارس و ... به همین منوان جلو خواهیم رفت

این تقسیم بندی جغرافیایی برای این بوده که صفحه اصلی شلوغ نشه ، در آینده با کامل شدن همه جهت ها احتمال اینکه کلا لینکشون رو مستقیم کنم وجود داره

علی بختیاری
۱۳۹۱-۰۹-۲۷, 11:11
سلام حامد جان.

در مورد انجمن پزشکی قرار بود بحث کنیم.

به نظر من اگه بخوایم در حد گسترده روی بخش پزشکی کار کنیم باید یک بخش جدا رو بهش اختصاص بدیم چون زیر مجموعه های زیادی رو داره.به نظرم اگه بتونیم توی مجموعمون ی پزشک داشته باشیم ک بتونه زیر مجموعه هارو مشخص کنه خیلی خوبه.مثلا میشه در بخش پزشکی چمد مجموعه شامل پیرا پزشکی و خود پزشکی داشته باشیم که باز پیرا پزشکی به کلی رشته تقسیم میشه ک یکیش ازمایشهاست ک میشه توی این قسمت تاپیک زد ک تست هارو معرفی کرد و در موردشون کاربرا اگه سوالی دارن همونجا پاسخ داده بشه و همچنین یه جایی میشه برای تبادل نظر افرادی که در مورد اون تست ها اطلاعات دارن.

البته حامد جان این تقسیم بندی هارو ی نفر پزشک حتما باید انجام بده و کار میخواد.ولی ب نپرم اگه روش کار کنیم چیز جالبی میشه چون حداقل من در مورد رشته خودم هیچ انجمن درستی سراغ ندارم که بخوام برم اونجا و با بقیه کارشناسای ازمایشگاه تبادل نظر کنم.

Rezaei
۱۳۹۱-۰۹-۲۷, 11:23
سلام حامد جان.

در مورد انجمن پزشکی قرار بود بحث کنیم.

به نظر من اگه بخوایم در حد گسترده روی بخش پزشکی کار کنیم باید یک بخش جدا رو بهش اختصاص بدیم چون زیر مجموعه های زیادی رو داره.به نظرم اگه بتونیم توی مجموعمون ی پزشک داشته باشیم ک بتونه زیر مجموعه هارو مشخص کنه خیلی خوبه.مثلا میشه در بخش پزشکی چمد مجموعه شامل پیرا پزشکی و خود پزشکی داشته باشیم که باز پیرا پزشکی به کلی رشته تقسیم میشه ک یکیش ازمایشهاست ک میشه توی این قسمت تاپیک زد ک تست هارو معرفی کرد و در موردشون کاربرا اگه سوالی دارن همونجا پاسخ داده بشه و همچنین یه جایی میشه برای تبادل نظر افرادی که در مورد اون تست ها اطلاعات دارن.

البته حامد جان این تقسیم بندی هارو ی نفر پزشک حتما باید انجام بده و کار میخواد.ولی ب نپرم اگه روش کار کنیم چیز جالبی میشه چون حداقل من در مورد رشته خودم هیچ انجمن درستی سراغ ندارم که بخوام برم اونجا و با بقیه کارشناسای ازمایشگاه تبادل نظر کنم.

کاملا با نظرت موافقم علی جان
مورد اصلی اینجاست که نیروی کارآمد و اهل اینکار رو در دسترس نداریم در این زمینه
هستند از آشنایان که پزشکند اما اهل اینترنت و انجمن نیستند ، شما یا بقیه دوستان اگر کسی رو سراغ داشتید حتما پیشنهاد بدید

علی بختیاری
۱۳۹۱-۰۹-۲۷, 12:03
سلام مجدد

چشم حامد جان من ب فکرش هستم .من تا شنبه باید خودمو معرفی کنم تا جام دقیق مشخص بشه .ان شاا.. جام دقیق مشخص بشه کارمو جدیتر شروع میکنم.

یا علی

curtis
۱۳۹۱-۰۹-۲۷, 16:26
سلام دوستان:Hug:
میبینم که اساتید اونور جمع شدید اینجا دیدم اونور چقدر خلوته کسی نیست نگو...:Oh go on:
بنظر من برای بهتر شدن سایت اول فقط روی موضوعاتی که خودتون تخصص داریدو میتونید تاپیک هاشو کاملا ساپورت کنید تمرکز کنید و بقیه ی موضوعات رو حذف کنید
بعد که تعداد کاربراتون زیاد شد با نظر کاربرا کم کم موضوعات جدید اضافه کنید سایت خیلی شلوغه و اکثر موضوعات هم که خالیه.
راستی آکواریوم 1000لیتریمو اونطرف گذاشتم برای فروش اساتید قدیم برید نگاه کنید نظر بدید یا اگه دیگه اونور نمیرید 1 تاپیک بزنید اینجا بزارم برا فروش:Big grin:

Rezaei
۱۳۹۱-۰۹-۲۷, 16:39
سلام دوستان:Hug:
میبینم که اساتید اونور جمع شدید اینجا دیدم اونور چقدر خلوته کسی نیست نگو...:Oh go on:
بنظر من برای بهتر شدن سایت اول فقط روی موضوعاتی که خودتون تخصص داریدو میتونید تاپیک هاشو کاملا ساپورت کنید تمرکز کنید و بقیه ی موضوعات رو حذف کنید
بعد که تعداد کاربراتون زیاد شد با نظر کاربرا کم کم موضوعات جدید اضافه کنید سایت خیلی شلوغه و اکثر موضوعات هم که خالیه.
راستی آکواریوم 1000لیتریمو اونطرف گذاشتم برای فروش اساتید قدیم برید نگاه کنید نظر بدید یا اگه دیگه اونور نمیرید 1 تاپیک بزنید اینجا بزارم برا فروش:Big grin:

سلام و خوش آمدید
هیچ انجمن و تاپیکی در سایت بدون برنامه ریزی ایجاد نشده ، درسته که شما با تخصص آکواریوم دوستانی که اینجا میشناسید آشنا بودید اما هر کدوم از دوستان در زمینه های دیگه ای هم یا تحصیل کردند و یا تجربه های با ارزشی دارند

به عنوان مثال محسن بهزادی عزیز ، علاوه بر اینکه نیاز به تعریف من در زمینه آکواریوم نیست ، کارشناس حقوق هستند و همینطور در برهه ای عضو تیم ملی کاراته بودند.
یا دوست عزیزی مثل مهدی 3000 علاوه بر تخصص مثال زدنیشون در پلنت ، در تعمیرات سخت افزاری هم سر رشته دارند یا محمد رضا قدیری عزیز ، علاوه بر اینکه در دیسکس شهره عام و خاص هستند تحصیل کرده و متخصص خودرو سازی هستند
بنده هم که در خدمتتون هستم کارشناس شیمی و در زمینه فروش سخت افزار و طراحی وب و .. فعالیت دارم همه دوستان به همین ترتیب

نازه اول راه هستیم و 2 ماه از راه اندازی سایت نمیگذره ، اما این سایت نوپا آمار انتشار مطالب تخصصیش بیشتر از بقیه سایتها که شما شاید مد نظر داشته باشید بوده (منظورم ارسال نیست ، مقالات تخصصی هست ) و به امید خدا برنامه ریزی کردیم از همه تخصص دوستانی که به ما لطف دارند استفاده کنیم در این بین تنها مسئله زمان هست و مشکل دیگر خدا رو شکر نداریم

برای فروش تانکتون باید در بخش بازارچه اقدام کنید و برای آزاد شدن ارسال در بخش بازارچه باید به سطح "کاربر سایت "برسید ( درجات کاربری رو مطالعه بفرمایید )

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۰-۰۱, 14:10
سلام بچه ها

یه پیشنهادی دارم برای راه انداختن بخش مطالب مدهبی و فرهنگی.نظرتون چیه؟؟؟ ب نظرم محسن هم بتونه کمک کنه. میشه ی بخش راه انداخت که بچه ها جمله های قشنگ و پر معنیشون رو اونجا بدارن و یا داستان های کوتاه آموزنده بذارن.

ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۰-۰۱, 14:35
سلام بخش مثل مذهبی و سیاسی کاملا قضیشون منتفیه

هر کس عقیده ای داره که برای خودش محترمه و باز شدن این بحثها در سایت سودی که برای سایت نداره هیچ ، گاهی باعث تنش و بحثهای متفرقه هم میشه

انجمنهای عمومی هم تصویب نشد

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۰-۰۱, 15:57
سلام

خب میشه قوانینی براش تعیین کرد و در صورت مشاهده برخورد بشه. ب نظرم اگه بخوایم از این چیزا بترسیم دیگه هیچ تاپیکی نباید باز کنیم ک ممکنه توش هرکی بیاد نظرشو بگه و کدورت پیش بیاد.نمیدونم شاید نباشه بهتره.

چرا انجمن عمومی تایید نشده؟؟؟؟

مرسی

Rezaei
۱۳۹۱-۱۰-۰۱, 17:26
سلام

خب میشه قوانینی براش تعیین کرد و در صورت مشاهده برخورد بشه. ب نظرم اگه بخوایم از این چیزا بترسیم دیگه هیچ تاپیکی نباید باز کنیم ک ممکنه توش هرکی بیاد نظرشو بگه و کدورت پیش بیاد.نمیدونم شاید نباشه بهتره.

چرا انجمن عمومی تایید نشده؟؟؟؟

مرسی

بحث های مذهبی و سیاسی در این فروم جایی نداره اصلا علی جان ، کلا از فهرست خارجه
من خودم آدمی هستم که بی اطلاع سیاسی نبوده و نیستم از خیلی ها هم آتیشم تند تره و همینطور بررای خیلی از بحثهای مذهبی ، اما صحبت کردن در یک فروم مثل اینجا اگر بخوای واقعیت رو بگی و خدایی صحبت کنی هیچ نتیجه ای جز فـ یـ لتر شدن نداره و من هم هدفم از ایجاد این سایت چیزی فرای این مسائل هست
پس سیاست و مذهب کاملا منتفی (نه برای ترس از اینکه کسی بیاد نظرش رو بگه ، کلا خودم ادم تند رویی هستم) این دو مقوله در این سایت تا روزی که من هستم هیچ جایی نداشته و نخواهد داشت حتی در حد یک آواتار یا امضا
دوست دارم اینجا رو بدون این مسائل اداره کنم

انجمن عمومی هم در همین تاپیک اگر بگردی پیدا میکنی ، عماد پیشنهاد داد و من پست زدم قرار شد موافق ها زیر پست پسند بزنن و تصویب نشد

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۰-۰۱, 18:41
سلام حامد جان.

والا من زیاد منظورم این چیزا نبود.من چون علاقه به کار یه سری از مداحان اهل بیت دارم و می خواستم تو این زمینه فعالیت کنم. باشه داداش هرجور صلاح میدونی.

یا علی

mahdi3000
۱۳۹۱-۱۰-۰۱, 18:47
سلام دوستان عزیزم

بنده تجربه اینجور مسائل رو در جاهای دیگه داشتم . چنان بحث های غیر منطقی و غیر عقلانی راه میوفته که بیا و ببین . بد و بیراه و فحش و بی احترامی و و و و
کلا بی خیال بشید عزیزان من .

موفق باشید

amooemad
۱۳۹۱-۱۰-۰۵, 23:44
سلام
ظاهرا تمام لینکایی که توی آپلود سنتر سایت آپ شده بودن از بین رفته. تاپیکای عکاسی کلا تعطیل شدن یه بررسی بکنید!

Rezaei
۱۳۹۱-۱۰-۰۵, 23:53
سلام
ظاهرا تمام لینکایی که توی آپلود سنتر سایت آپ شده بودن از بین رفته. تاپیکای عکاسی کلا تعطیل شدن یه بررسی بکنید!

سلام
نه از بین نرفته عماد جان ، در حال تنظیم شدنه ، به زودی درست میشه

بخاطر تغییر دامنه به .com باید تنظیمات آپلود سنتر رو از اول انجام بدم ، نگران فایلهای سابق نباشید بر میگردونم

aligator
۱۳۹۱-۱۰-۱۱, 19:43
سلام
چجوری میشه از چت باکس استفاده کرد؟
لطفأ نحوه استفادشو توی راهنما قرار بدید
ممنون

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۰-۱۱, 21:45
سلام
حامد جان لطفا" ترتیبی اتخاذ بفرمایید که با گوشی هم بشه به راحتی وارد سایت شد و کار کرد ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۰-۱۱, 22:03
سلام
چجوری میشه از چت باکس استفاده کرد؟
لطفأ نحوه استفادشو توی راهنما قرار بدید
ممنون

سلام
آموزش کاملش رو آماده میکنم و قرار میدم انشالله

سلام
حامد جان لطفا" ترتیبی اتخاذ بفرمایید که با گوشی هم بشه به راحتی وارد سایت شد و کار کرد ممنون

سلام محمد رضا جان

حتما ، فروم رانر رو باید بهینه کنم

mohamadrad
۱۳۹۱-۱۰-۱۱, 22:45
اون کادر های زرد رنگ خیلی تو چشمه و اذیت میکنه
یه کمی روی استایل چت باکس هم کار کنید عالی میشه

Rezaei
۱۳۹۱-۱۰-۱۱, 23:20
اون کادر های زرد رنگ خیلی تو چشمه و اذیت میکنه
یه کمی روی استایل چت باکس هم کار کنید عالی میشه

دکمه بستن کادر اطلاع رسانی تعبیه شد ، در صورت لزوم میتونید ببنید خودتون

هنوز وقت نکردم چک کنم قابلیتهای چت باکس از نظر تغییر شکل ظاهر چی هست
اگر امکانش وجو داشته باشه حتما انجام میشه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۴, 20:07
سلام

میشه تو بخش پرندگان ی قسمت برای سایر پرندگان هم ایجاد کنیم؟؟؟؟ چون الان خیلی از پرنده ها هستن ک میشه واسشون مطلب نوشت ولی جایی واسشون نیست.

ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۴, 20:27
سلام

میشه تو بخش پرندگان ی قسمت برای سایر پرندگان هم ایجاد کنیم؟؟؟؟ چون الان خیلی از پرنده ها هستن ک میشه واسشون مطلب نوشت ولی جایی واسشون نیست.

ممنون

سلام

مثلا چه پرنده ای علی جان ؟
در چه موردی میخوای مطلب بنویسی؟

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۴, 20:34
مثلا برای بلدرچین یا کبک یا کبوتر یا همین مرغ و خروس ک طرفدارای زیادی داره.

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۴, 20:39
مثلا برای بلدرچین یا کبک یا کبوتر یا همین مرغ و خروس ک طرفدارای زیادی داره.

برای کبوتر بخش مخصوص داریم
مرغ و خروس جزء دسته دام و طیور هستند که ما در سایت نداریم و نباید در حیوانات خانگی معرفی بشند همینطور بلدرچین و کبک

مگر اینکه کلا پسوند خانگی رو از انجمن حیوانات برداریم
اگر لازم شد نظر سنجی میکنیم بین مدیران ببینیم چی میشه

curtis
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 02:33
سلام
بنظر من سایت بدون یک قسمت کامل درباره ی گیم کامل نیست میشه توی این قسمت از اخبار بازیها تا حک کنسولها و ....قرار داد
مطمعنم کلی کاربر جذب سایت میشن جماعت عظیم گیمر هارو دست کم نگیرید که اکثرشونم داخل اینترنت فعالیت می کنند
من خودم از 5سالگی گیمر بودم و کمک میکنم این قسمت پربار بشه

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 08:39
سلام
بنظر من سایت بدون یک قسمت کامل درباره ی گیم کامل نیست میشه توی این قسمت از اخبار بازیها تا حک کنسولها و ....قرار داد
مطمعنم کلی کاربر جذب سایت میشن جماعت عظیم گیمر هارو دست کم نگیرید که اکثرشونم داخل اینترنت فعالیت می کنند

سلام

اگر اشتباه نکنم یکبار دیگه هم در این زمینه شما صحبت کردی و قرار شد دسته بندی و ... ارائه بدی و بگی برای پربار شدن انجمن گیم چکار میتونی انجام بدی

چندتا کاربر مفید و با دانش در این زمینه سراغ داری که بتونن همکاری کنند ؟

DarKfish
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 08:42
سلام
سلام فکر خوبی هست.
اما مدیر قوی میخواد، منم 3 سالم بود آتاری داشتمو درنهایت میکرو،سگا، پلی استیشن 1و2، Wiii و PC ,PSP .
ولی ادعایی ندارم چون تجزیه و تحلیل بازی ها فرا از این هست که آدم بازی کرده باشه. مثل یکی که آهنگ گوش بده بگه من موسیقیدان هستم.
البته اینارو کلی گفتم چون مثلا تو بخش ورزشهای خیابانی، یه بابایی اومد و گفت من کار بلدم اون وقت کپی پست میکرد مطالب رو.
من از حامد میخوام که اگر میخواد این بخش رو بذاره حتما مدیر آزمایشی داشته باشه و تا اینکه کامل نباشه نمایش داده نشه مطالب.
باتشکر

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 09:37
سلام

پیشنهاد خوبه ای
برای دسته می تونم یه کمکی بکنم بذارم تا با نظر دوست اصلاح بشه

برای کبوتر بخش مخصوص داریم
مرغ و خروس جزء دسته دام و طیور هستند که ما در سایت نداریم و نباید در حیوانات خانگی معرفی بشند همینطور بلدرچین و کبک

مگر اینکه کلا پسوند خانگی رو از انجمن حیوانات برداریم
اگر لازم شد نظر سنجی میکنیم بین مدیران ببینیم چی میشه

مرغ و کبک و مینا به ظرم حیوان خانگی
تویی زابل خونه ای نیست که حداقل مرغ و خروس نداشته باشه
حتی من دیدم شاهین و عقاب تویی خونه نگه می دارند همون بخش سایر پرندگان ایجاد بشه خوبه

سلام فکر خوبی هست.
اما مدیر قوی میخواد، منم 3 سالم بود آتاری داشتمو درنهایت میکرو،سگا، پلی استیشن 1و2، Wiii و PC ,PSP .
ولی ادعایی ندارم چون تجزیه و تحلیل بازی ها فرا از این هست که آدم بازی کرده باشه. مثل یکی که آهنگ گوش بده بگه من موسیقیدان هستم.
البته اینارو کلی گفتم چون مثلا تو بخش ورزشهای خیابانی، یه بابایی اومد و گفت من کار بلدم اون وقت کپی پست میکرد مطالب رو.
من از حامد میخوام که اگر میخواد این بخش رو بذاره حتما مدیر آزمایشی داشته باشه و تا اینکه کامل نباشه نمایش داده نشه مطالب.
باتشکر

منم با نظر شما موافقم
و پیشنهاد خوبی دادید
ولی انجمن گیم باشه خوبه ها

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 10:08
مرغ و کبک و مینا به ظرم حیوان خانگی
تویی زابل خونه ای نیست که حداقل مرغ و خروس نداشته باشه
حتی من دیدم شاهین و عقاب تویی خونه نگه می دارند همون بخش سایر پرندگان ایجاد بشه خوبه

من توی شهرهایی از ایران دیدم که حتی گاومیش رو خونگی نگهداری میکنند ، حالا ما باید بیایم توی سات گاومیش رو بزنیم جزء حیوانات خونگی ؟
وقتی لغت pet بکار برده میشه معنیش کاملا واضحه

ضمنا توجه شما رو به این قسمت از قوانین جلب میکنم :
2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه "پسند" استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها و دریافت اخطار از طرف مدیران و حذف پست شما ميشوند.

شما در این قسمت فقط مجاز هستید با پسند دادن یا ندادن موافقت و مخالفت با پیشنهادات رو نشون بدید ، رسیدگی و نظر دادن در مورد پیشنهادات ارائه شده بر عهده تیم مدیریت هست

ممنون

mahdi3000
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 12:47
سلام دوستان

درباره ایجاد تاپیک گیم موافقم . قرار بوده این سایت همه جور آجیل باشه و همه فن حریف

فوقش پستها غیر معقول باشه و توسط سرپرست حذف بشه

متشکرم

curtis
۱۳۹۱-۱۱-۰۹, 03:55
سلام
من نه :Shame on you:این اولین باریه که پیشنهاد میدم
من نگفتم که میخوام مدیر بشم نه تواناییشو دارم نه وقتشو و منظورم ازاینکه ازبچگی گیمر بودم این بود که به گیم علاقه دارم
و تاجایی که بتونم کمک میکنم مثلا میتونم بازی آپلود کنم چندتا خبر یا مقاله ای از سایت های معتبر خارجی ترجمه کنم چندتا تاپیک باز کنم و...
بخش گیم خیلی باید حساب شده باشه طراحیش چندتا مدیر حرفه ای باید داشته باشه و هرکسی هم نمیتونه مدیریت این قسمت رو به عهده بگیره
متاسفانه منم کسی رو که شایسته ی مدیریت این بخش باشه نمیشناسم
درباره ی دسته بندی موضوعات بنظر من بهترین کار استفاده از روش دسته بندی استانداردی هست که اکثر سایت های تخصصی گیم در فروم هاشون
استفاده میکنن بسیار ساده و منظم هست اکثر گیمر ها هم به این نوع دسته بندی عادت دارن:Rose:

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۹, 15:48
سلام
پیشنهاد من به مسعود جانه
بهتر نیست یه لیستی از بهترین نرم افزار های کاربردی موبایلو با کاراییشون نهیه کنی؟
خود نرم افزار ها رو هم برای دانلود بزاری که دیگه عالیه:Love Struck:
ممنون

amooemad
۱۳۹۱-۱۱-۱۹, 15:24
سلام
چرا سایت قسمت فیلم و سریال نداره؟! من میخواستم درخواست لینک دانلود یه فیلم بدم اما تاپیکشو پیدا نکردم!

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۱۹, 16:30
سلام
چرا سایت قسمت فیلم و سریال نداره؟! من میخواستم درخواست لینک دانلود یه فیلم بدم اما تاپیکشو پیدا نکردم!

سلام
به دلایل امنیتی و جلوگیری از فیل تر شدن سایت وجود این بخش امکان ندارد (بسیاری از سریالها و فیلمها در لیست ممنوعه هستند)

موفق باشید

amir2012
۱۳۹۱-۱۱-۲۱, 20:40
سلام
سایت زمانی که آدم با گوشی میاد مشکل داره
مرورگر uc

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۲۱, 22:35
سلام
سایت زمانی که آدم با گوشی میاد مشکل داره
مرورگر uc

سلام ، باید در بخش گزارش مشکلات مطرح میکردی امیر جان

شما اگر از قسمت پایین صفحه قالب مخصوص موبایل رو به شکل دستی انتخاب کنی مشکل برطرف میشه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۴, 18:00
سلام

حامد می خواستم بدونم چرا وقتی یه نفر تازه عضو میشه نمیتونه پیام شخصی ارسال کنه و بگیره؟؟؟ دلیل خاصی داره؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۲۴, 18:27
سلام

حامد می خواستم بدونم چرا وقتی یه نفر تازه عضو میشه نمیتونه پیام شخصی ارسال کنه و بگیره؟؟؟ دلیل خاصی داره؟؟؟

سلام

بله علی جان
برای اینکه فرقی بین کاربرانی که فعالیت کردند و کسی که تازه عضو شده باشه و نتونه از طریق پیام خصوصی خرید و فروش (بازارچه) و یا ارتباط کاربری داشته باشه
تنها این نیست کاربران تازه عضو شده در نظر سنجی نمیتونن شرکت کنند و فایل پیوست هم نمیتونن آپلود داشته باشند و یکسری امکانات دیگه که در جدول امکانات کاربری مشخصه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۴, 19:54
سلام دوستان

یه پیشنهاد دارم برای بخش تکثیر ماهی ها

به نپرم اگه این بخش رو یکم بزرگترش بکنیم خیلی خوب میشه و با توجه به اینکه پتانسیلش توی سایت هست حتما طرفدار زیادی پیدا خواهد کرد.

مثلا برای تجهیزات سالن یه بخش بذاریم که تاپیک ها زیر مجموعه اون بخش باشن مثلا تاپیک پایه برای سالن تکثیر زیر مجموعه بخش تجهیزات

سالن تکثیر باشه یا مثلا برای طراحی و ساختمان سالن یه بخش جداداشته باشیم. و کلی چیز دیگه هم میشه اضافه کرد. اگه موافقید روش

بیشتر بحث کنیم و کاملترش کنیم.

ممنون

aligator
۱۳۹۱-۱۲-۰۴, 23:37
سلام
پیشنهاد منم اینه که توی قسمت مشخصات کاربری اسم کاربرا هم نمایش داده بشه
الان همه دوستان همدیگه رو میشناسن ولی خوشبختانه انجمن در حال رشده برای همین به نظر من این قسمت میتونه خیلی به ایجاد یه فضای دوستانه بین بچه ها کمک کنه
ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۴, 23:47
سلام
پیشنهاد منم اینه که توی قسمت مشخصات کاربری اسم کاربرا هم نمایش داده بشه
الان همه دوستان همدیگه رو میشناسن ولی خوشبختانه انجمن در حال رشده برای همین به نظر من این قسمت میتونه خیلی به ایجاد یه فضای دوستانه بین بچه ها کمک کنه
ممنون

حتما فیلدش رو اضافه میکنم ، فقط بهم یاد آوری کنید که فراموش نکنم الان دستم توی کانفیگ سروره
یکی دو روز دیگه حتما باز یاد آوری کنید

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۵, 16:43
سلام

دوستان فکر کنم اگه توی بخش تقسیم بندی ماهی ها یه بخش برای ماهی های لب شور در نظر بگیریم خوب باشه.اگه موافق نیستین بگین که توی کدوم بخش معرفیشون کنیم.

مرسی

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۶, 16:21
سلام به همه

دوستان به نظرم با قضیه بخش سالن تکثیر موافقن.

خب به نظر من این بخش شامل طراحی سالن باشه که توش در مورد مسائل مهندسی سالن بحث بشه و بخش تجهیزات سالن که در مورد وسایل مورد نیاز و قیمت ها و پایه ها و ... بحث بشه.ی بخش در مورد

مسائل اقتصادیش باشه.یک بخش در مورد تکثیر ماهی ها باشه میشه حتی در مورد دیدگاه ها نسبت به سالن تکثیر و خیلی چیزای دیگه بحث بشه.

این چیزایی که من گفتم خیلی خلاصه و کلی بود.اگه همه موافقن باهم بخشاشو مشخص کنیم.

ممنون

™@я€z
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 09:51
سلام به همه

دوستان به نظرم با قضیه بخش سالن تکثیر موافقن.

خب به نظر من این بخش شامل طراحی سالن باشه که توش در مورد مسائل مهندسی سالن بحث بشه و بخش تجهیزات سالن که در مورد وسایل مورد نیاز و قیمت ها و پایه ها و ... بحث بشه.ی بخش در مورد

مسائل اقتصادیش باشه.یک بخش در مورد تکثیر ماهی ها باشه میشه حتی در مورد دیدگاه ها نسبت به سالن تکثیر و خیلی چیزای دیگه بحث بشه.

این چیزایی که من گفتم خیلی خلاصه و کلی بود.اگه همه موافقن باهم بخشاشو مشخص کنیم.

ممنون

با عرض سلام خدمت دوستان.

خیلی ایده خوبی هست امیدوارم که اجرا بشود.

-من هم یک پیشنهاد داشتم که دسته بندی طوطی سانان هم براساس نژاد و محیط زیست آنها انجام بشود.

aligator
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 13:02
سلام
حامد جان گفتید یاد اوری کنم
لطفأ فیلد اسم بچه ها رو قرار بدید
ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 13:53
سلام
حامد جان گفتید یاد اوری کنم
لطفأ فیلد اسم بچه ها رو قرار بدید
ممنون
چون تا بحال این فیلد رو نداشتیم همه کاربرها باید بعد از تنظیم به مشخصات کاربری رفته و اسم خودشون رو وارد کنند

aligator
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 13:59
ممنون
از کی؟

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 14:02
ممنون
از کی؟
چون یک کار دستی هست و کدها رو باید دستی بنویسم و وارد کنم و حتی قسمتی باید نوشته بشه برای نمایش در هنگام ثبت نام و همینطور تنظیمات برای هدایت اولین مراجعه کاربر بعد از بازدید به صفحه تنظیماتش که اسمش رو وارد کنه و بعد قادر به بازدید باشه
یک مقدار طول میشه
اما انجام میشه حتما و اطلاع رسانی میکنم اول میخواستم فقط برای نمایش در پست بیت بزنم اما دیدم کهری داره انجام میشه بهتره اصولی باشه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 15:41
سلام دوستان.

بچه ها من هنوز نمیدونم چرا وقتی یه چیزی معرفی میشه مدیرا قفلش میکنن!!!!! مثلا الان این گیاه هایی که مهدی جان معرفی کردن. اگه کسی در موردشون سوالی داشته باشه نمیتونه بپرسه.

مرسی

DarKfish
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 16:39
سلام دوستان.

بچه ها من هنوز نمیدونم چرا وقتی یه چیزی معرفی میشه مدیرا قفلش میکنن!!!!! مثلا الان این گیاه هایی که مهدی جان معرفی کردن. اگه کسی در موردشون سوالی داشته باشه نمیتونه بپرسه.

مرسی

سلام علی جان،
علت ، جلوگیری از اسپم هست، مطالب به صورت رفرنس باشه که افراد بتونن ازش استفاده کنند.
در صورتیکه سوال در مورد گیاه داشتین میتونین از مدیربخش بخواین که بخشی مثل "سوال و پاسخ در رابطه با گیاهان آکواریمی" ایجاد کنند.
در ضمن ممکن هست فردی سوال مهم و یا مطلبی برای اضافه کردن به بخش اول داشته باشه که میتونه مدیر مربوطه رو باخبر کنه تا قفل رو باز کنه.
مثل خودت که ازم خواستی. یا یک نفر واسه درست کردن فیلتر اکسترنال با pvc ازم خواست که باز کنم که سوال بپرسه.
موفق باشید

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 16:46
ممنون امیز عزیز

ولی اینکه یه کاربر برای پرسیدن یه سوال و یا گذاشتن یه مطلب بخواد یه مسیر اینجوری رو طی کنه بعلاوه که توی انجمن ها همچین چیزی

مرسوم نیست و کسی نمیدونه باید چیکار کنه به نظرم زیاد جالب نیست و برای جلوگیری از ایجاد اسپم هم فکر میکنم مدیر یه بخش یکی از

کارهاش حذف اسپم ها باشه و مسئله خیلی ناجوری نیست که بخوایم اینجور سخت گیریی براش بکنیم.

ممنون از توجهت داداش امیر

DarKfish
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 17:41
علی جان روندی که در فروم های معتبر خارجی هست این هست که طرف برای هرسوال با اتخاذ عنوان مناسب یک تاپیک ایجاد کنه که برای جستجو در گوگل و افراد دیگر راحت باشه:
اطلاعیه ها - قوانین فعالیت (http://emruzi.com/announcement.php?f=23)
ولی اگر سوالهای خیلی کلی بود که نیازی به تاپیک نداشت، برای مثال سوال در مورد نور در آکواریم گیاهی بخش هایی رو در سایت قرار دادیم و یا باید قرار داده بشه که طرف بتونه بعد از مطالعه تاپیک های رفرنس و قفل شده در صورت پیدا نکردن جواب کامل بپرسه. در نهایت اون تاپیک ها سوالات کلی در مورد موضوع هست.
این شیوه ای هست که در سایت امروزی استفاده شده تا دسترسی افراد به جستجو راحت تر باشه که البته در سایتهای فارسی زبان دیگر به این شکل نیست و مشاهده میشه طرف چون حوصله نداره کل تاپیک مثلا گزارش بیماری ماهیان رو بخونه، سوال تکراری میپرسه. در حالیکه در این سبک طرف با دیدن بیماری سوراخ سر آنجل راحت به یک سوال و جواب مشابه خودش در فاصله زمانیه کم میرسه.

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 17:48
ممنون امیر عزیز

مثلا برای یکی از گیاه هایی که معرفی کرده بودی من میخواستم بپرسم این همون شویدی خودمون هست یا نه. برای این من باید یه تاپیک بزنم ؟؟

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 17:57
ممنون امیز عزیز

ولی اینکه یه کاربر برای پرسیدن یه سوال و یا گذاشتن یه مطلب بخواد یه مسیر اینجوری رو طی کنه بعلاوه که توی انجمن ها همچین چیزی

مرسوم نیست و کسی نمیدونه باید چیکار کنه به نظرم زیاد جالب نیست و برای جلوگیری از ایجاد اسپم هم فکر میکنم مدیر یه بخش یکی از

کارهاش حذف اسپم ها باشه و مسئله خیلی ناجوری نیست که بخوایم اینجور سخت گیریی براش بکنیم.

ممنون از توجهت داداش امیر

سلام

علی جان تصمیمی هست که برای فروم از ابتدا گرفته شده و بر همین منوال هم به امید خدا پیش خواهیم رفت
چند بار توضیح دادم در جاهای مختلف ، خصوصی و ... باز هم میگم

1- مشکل اینجاست که کاربران ما بر اساس یکسری سایتهای من درآوردی که برای کاهش استفاده از منابع همه سئوالها رو میریزند توی یک تاپیک و کاربر رو مجبور میکنند در همون تاپیک سئوال بپرسه توقع دارند روال ادامه پیدا کنه

اما خدا رو شکر در امروز ما مشکل منابع مصرفی نداریم ، سایت روی سرور اختصاصی خودم هست و 4 گیگ رم اختصاصی و .... در اختیار داریم پس هیچ لزومی از نظر امکانات برای اینکار نیست

2- در همون فروم هایی که در بالا مثال زدم چند بار سئوالهای تکراری مطرح شده باشه خوبه ؟ حالا به جواب رسیدن یا نرسیدنش بماند ؟
با این روش شما یک کلمه رو که توی اون کادر خوشکل بالای صفحه اصلی بنویسی و دکمه جستجو رو بزنی کل تاپیکهایی که بر اساس مشکل شما نامگذاری شدن به شما نشون داده میشه و شما میتونی دنبال جواب سئوال باشی

3- با هک خاصی که روی سایت نصب هست و هر کس که ارسال داشته متوجه شده به احتمال زیاد ، عنوانهای مشابه در تاپیک ، لیست میشه و به عنوان مثال شما در مورد بروزر اگرمیخوای سئوال بپرسی و موفق نشدی پیدا کنی ممکنه در همون نامهای مشابه که برای شما میزنه مشکل برطرف بشه

4- و از همه مهمتر وقتی مطلب تخصصی نوشته میشه این مطلب به عنوان مرجع در سایت باید استفاده بشه
اینها همه اثرات ناشی از سیستم آموزشی ناموفق ماست ، چقدر معلمها بهمون گفتند توی کتابت ننویس ، خط زیر مطالب نکش ... اما خوب این راهش نبود باید آموزش میدادند این مسادل رو

کتابی وقتی نوشته میشه جایی برای یاداشت خواننده گذاشته نمیشه

و در نهایت ; روی صحبتم با همه کاربرهای عزیز امروزیست
بیاید نظم رو یاد بگیریم نه اینکه هر جا اسمی از نظم بود مهر سخت گیری یزنیم بهش ، جهان به این بزرگی کوچکترین بی نظمی میتونه بهمش بریزه پس نظم هست که همه چیز رو نگه داشته و مدیریت کرده

اگر نظم درست رعایت بشه ، چه لزومی به مدیر و ناظم ؟
نمیدونم چقدر تجربه انجمنهای خارجی رو دارید ، وقتی مطالب رو باز میکنی کیف میکنی از بس همه چیز بر اساس نظم هست و شاید شما هم مثل من خیلی کم با عنوانهایی مثل moderator یا adminstator یا ... روبرو شده باشید

این آخرین باری بود که در این زمینه حداقل من یکی صحبت کردم به هر شکل سعی شده راه درست به کاربر نشون داده بشه ، اطلاعیه ، توضیحات و ...

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 18:26
ممنون حامد عزیز برای توضیحات کاملت.

خب من زیاد در جریان نبودم.

در مورد اون قسمتی هم که وقتی میخوایم یه تاپیک جدید بزنیم لیست تاپیک های مشابه نمایش داده میشه میخواستم تشکر کنم که واقعا کمک کننده و جالبه.

یعنی مثلا من میخواستم در مورد این گیاهی که مهدی معرفی کرده بود بپرسم که این همون شویدی هست یا نه باید یه تاپیک جدا بزنم و بپرسمش؟؟؟ ببخشید من دیر میگیرم یکم !!!!

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 18:35
ممنون حامد عزیز برای توضیحات کاملت.

خب من زیاد در جریان نبودم.

در مورد اون قسمتی هم که وقتی میخوایم یه تاپیک جدید بزنیم لیست تاپیک های مشابه نمایش داده میشه میخواستم تشکر کنم که واقعا کمک کننده و جالبه.

یعنی مثلا من میخواستم در مورد این گیاهی که مهدی معرفی کرده بود بپرسم که این همون شویدی هست یا نه باید یه تاپیک جدا بزنم و بپرسمش؟؟؟ ببخشید من دیر میگیرم یکم !!!!

خواهش میکنم
هیچ ایرادای نداره علی جان ، یک تاپیک بزن ، عکس گیاه مدنظرت رو بگذار و عکس شویدی رو هم همینطور و از مدیران راهنمایی بخواه

mahdi3000
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 22:16
سلام دوستان.
مرسی

سلام علی آقا

گیاهایی که داره معرفی میشه بعنوان اطلاعات مرجع هست و فقط برای مطالعه و آگاهی از مشخصات اونها درج شده .

متاسفانه دست بنده باز نیست که بخوام تاپیک جداگانه ای برای سئوال جواب در مورد گیاهان آکواریومی ایجاد کنم

باید از آقا حامد درخواست بشه . نمیدونم چرا ؟ توی 6 تا فروم آزادم ولی اینجا نه . . .

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۷, 22:56
سلام علی آقا

گیاهایی که داره معرفی میشه بعنوان اطلاعات مرجع هست و فقط برای مطالعه و آگاهی از مشخصات اونها درج شده .

متاسفانه دست بنده باز نیست که بخوام تاپیک جداگانه ای برای سئوال جواب در مورد گیاهان آکواریومی ایجاد کنم

باید از آقا حامد درخواست بشه . نمیدونم چرا ؟ توی 6 تا فروم آزادم ولی اینجا نه . . .

سلام مهدی جان
هر جا که لازم میدونی بگو برات بخش باز میکنم

ارسال مستقیم در کلیه انجمنها برای این بسته شده که از پراکندگی مطالب جلوگیری بشه و هیچ دلیل دیگه ای نداشته
به عنوان مثال شما الان این تاپیک رو میخوای بزنی اگر بخش مناسب وجود داشته باشه که ایجاد میشه اگر نه مجبور میشی به شکل مستقیم تاپیک بزنی توی انجمن ، درسته ؟

شما و همه مدیران هر جا نیاز به ایجاد بخش خاصی داشتید که کمبودش حس میشه و ضروری هست بهم بگید در کمترین زمان ایجاد میکنم

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۳, 19:20
سلام به همه

دوستان یه نظری دارم درباره بخش عکس ها. اگه دوستان عکس ها رو دسته بندی کنن و عکس هر چیزی رو تو یه تاپیک جدا بذارن خیلی بهتره. اینکه همه عکس هارو تو یه تاپیک البوم امروزی بذاریم ناجوره و بهم ریخته میشه.اینجوری هرکس هر عکسی بخواد زود میتونه به نتیجه برسه. من در مورد تصاویر اسب ها این کارو انجام دادم.

ممنون

DarKfish
۱۳۹۱-۱۲-۱۳, 19:44
سلام علی جان،
بله حامد هم بهم اینو گفت، اگر عکس حیوان چیزی هست حتما تو بخش خودش قرار بدیم.
مثلا الان عکس اسب گذاشتین، تو بخش پستانداران حامد گذاشته بود و من ادغام کردم.
ولی عکسهای منظره و .. که خیلی کلی هست رو من ترجیح دادم یه آلبوم کلی بذاریم مثل امروزی. باز اگر جای خاصی بود بگین انتقال بدم.

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۳, 19:53
ممنون امیر داداش .

فکر کنم باید میرفت اینجا (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=425) ولی نیست !!!!

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۳, 20:28
ممنون امیر داداش .

فکر کنم باید میرفت اینجا (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=425) ولی نیست !!!!

سلام

بله حق با شماست علی جان من جای اشتباهی تاپیک باز کردم ، انتقال میدم

aligator
۱۳۹۱-۱۲-۱۳, 22:39
سلام
لطفأ قسمت ادبیات رو از علمی وتحصیلی مجزا کنید
ادبیات ما چیزی بیش از این بخش کوچیکه
ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۴, 00:11
سلام
لطفأ قسمت ادبیات رو از علمی وتحصیلی مجزا کنید
ادبیات ما چیزی بیش از این بخش کوچیکه
ممنون
سلام
در صورت فعال شدن و جذب کاربر و مخاطب نه تنها ادبیات بلکه هر بخش دیگه ای ، به انجمن مستقل تبدیل خواهد شد

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۸, 20:07
سلام به همه امروزی ها

دوستان به نظرم اگر بخش سالن های تکثیر اعضا از بخش سالن ها مزارع تکثیر جدا بشه و در کنار سه موضوع صفحه قبلش یعنی تکثیر و تکنیکها و سالن ها و مزارع تکثیر و مشاوره تکثیر ابزیان قرار بگیره بهتره

یعنی زیر مجموعه تکثیر ابزیان آب شیرین دارای 4 قسمت تکثیر و تکنیکها و سالن ها و مزارع تکثیر و مشاوره تکثیر ابزیان و سالن تکثیر اعضا بشه.

ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۹, 21:03
سلام به همه امروزی ها

دوستان به نظرم اگر بخش سالن های تکثیر اعضا از بخش سالن ها مزارع تکثیر جدا بشه و در کنار سه موضوع صفحه قبلش یعنی تکثیر و تکنیکها و سالن ها و مزارع تکثیر و مشاوره تکثیر ابزیان قرار بگیره بهتره

یعنی زیر مجموعه تکثیر ابزیان آب شیرین دارای 4 قسمت تکثیر و تکنیکها و سالن ها و مزارع تکثیر و مشاوره تکثیر ابزیان و سالن تکثیر اعضا بشه.

ممنون

سلام علی جان

خوب واقعیت اینه که سالن های تکثیر اعضا جزئی از همون بخش هست و به نظرم کار درستی نیست خارج کردنش از اون مجموعه ف حالا بقیه مدیران هم نظر بدن تا ببینیم چی میشه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۲۰, 19:46
سلام به همه

دوستان به نظرم اگه تو بخش شبکه و اینترنت یه بخش اموزش اضافه کنیم خیلی خوبه. نظرتون چیه ؟؟؟ مممنون

Hamzeh
۱۳۹۱-۱۲-۲۰, 20:57
سلام . اگه به قسمت گل و گیاه یه قسمت سموم و آفات هم آضافه بشه خیلی خوبه .

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۲۱, 10:13
سلام . اگه به قسمت گل و گیاه یه قسمت سموم و آفات هم آضافه بشه خیلی خوبه .
ممنون از پیشنهاد
اضافه شد

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 15:09
سلام به همه

بچه ها یه تاپیک هایی هست که به نظرم با اون چیزی که گفته شده مقایرت داره.

قرار بود که اینجا برای هر سوال یه تاپیک زده بشه دیگه درسته ؟؟؟ خب ولی الان من چنجا دیدم که بچه ها یه تاپیکایی زدن که مثلا توی اون تاپیک گفته شده سوالاتتون رو در مورد این موضوع اینجا بپرسید. مثل این

تاپیکی که حمزه زده . پرسش و پاسخ های مرتبط با گیاهان زینتی (http://emruzi.com/showthread.php?t=1968&goto=newpost)

ممنون

محسن بهزادی
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 16:00
سلام علی جان
پیگیری شد.

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 17:14
سلام به همه

بچه ها یه تاپیک هایی هست که به نظرم با اون چیزی که گفته شده مقایرت داره.

قرار بود که اینجا برای هر سوال یه تاپیک زده بشه دیگه درسته ؟؟؟ خب ولی الان من چنجا دیدم که بچه ها یه تاپیکایی زدن که مثلا توی اون تاپیک گفته شده سوالاتتون رو در مورد این موضوع اینجا بپرسید. مثل این

تاپیکی که حمزه زده . پرسش و پاسخ های مرتبط با گیاهان زینتی (http://emruzi.com/showthread.php?t=1968&goto=newpost)

ممنون

آره ، این قبیل تاپیکها باید اصلاح بشن
مشکل در راه اندازی یک بخش چند تا پیک اول هست که بازدید کننده راه بیوفته برای صحیح مطرح کردن سئوالش

Hamzeh
۱۳۹۱-۱۲-۲۷, 11:19
سلام .

با توجه به علاقه مندی مردم به کاکتوس ها اگه به قسمت گیاهان ، کاکتوس ها و گیاهان گوشتی هم اضافه بشه خیلی خوب میشه . ممنون.

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۱-۲۱, 16:07
سلام بچه ها

به نطرم اگه در بخش پرندگان هم یه بخش مشاوره خرید و بحث های متفرقه داشته باشیم خوبه. من میخواستم تاپیکی برای مشاوره خرید دستگاه جوجه کشی بزنم ولی جایی پیدا نکردم.در خیلی از سایت های دیگه هم که سر زدم جای همچین بخشی رو خالی دیدم.میشه در این بخش تاپیک های مشاوره برای خرید پرنده هارو هم زد.

ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۱-۲۸, 21:11
سلام بچه ها

نظرتون در مورد راه اندازی بخش طیور چیه؟؟؟ علی هم اطلاعات خوبی داره.خداییش ببینین ما بخشی برای دوزیستان داریم اما واسه طیور نداریم که خیلی بیشتر مراجعه کننده داره.البته حامد گفت مطالب رو اماده کنید و راش میندازم.اما به نظرم باید اول راه بیوفته و بعد مطلب بذاریم.اونقدی که بخش خالی نباشه مطلب هست. حالا علی هم میاد اینجا و نظرشو میگه. ببینید اگه موافقید در مورد زیر انجمن ها بحث کنیم.

در مورد اون پیشنهاد قبلیم بچه ها تشکر زدن ولی اقدامی نشد!!!!!

Rezaei
۱۳۹۲-۰۱-۲۸, 21:36
سلام بچه ها

نظرتون در مورد راه اندازی بخش طیور چیه؟؟؟ علی هم اطلاعات خوبی داره.خداییش ببینین ما بخشی برای دوزیستان داریم اما واسه طیور نداریم که خیلی بیشتر مراجعه کننده داره.البته حامد گفت مطالب رو اماده کنید و راش میندازم.اما به نظرم باید اول راه بیوفته و بعد مطلب بذاریم.اونقدی که بخش خالی نباشه مطلب هست. حالا علی هم میاد اینجا و نظرشو میگه. ببینید اگه موافقید در مورد زیر انجمن ها بحث کنیم.

در مورد اون پیشنهاد قبلیم بچه ها تشکر زدن ولی اقدامی نشد!!!!!
سلام علی جان
من گفتم که مطالب رو اماده کنید و فهرست بدید یا خود مطالب رو برام ارسال کنید اگر در حدی باشه که بشه انجمن رو راه انداخت ، چشم
داریم از راه اندازی یک انجمن صحبت میکنیم ، نه یک بخش یا ....

انجمن دام و طیور
- دسته بندی جامع مطالب ، به شکل گروه و زیر گروه چیزی شبیه به آکواریوم آب شیرین به شکل مجزا برای دام و همینطور طیور
- مطلب تخصصی برای هر دسته بندی

ارائه اینها قدم اول ایجاد انجمن هست ، حالا هر قدر هم پسند زیر پست بخوره تا عملا حرکتی نشه هیچ فایده ای نداره
فکر نکنید کار راحتی هست و مشکل فقط ایجاد کردنش هست
ایجاد این انجمن با تمام زیر گروههاش 5 دقیقه وقت من رو میگره اما بعد از اون باید حساب شده و هدفمند باشه

aligator
۱۳۹۲-۰۱-۲۹, 00:46
سلام
حامد جان ایجاد انجمن مخصوص برای دام وطیور علاوه بر حجم سنگینش مشکلاتی رو هم برای فروم بعد ها در پی خواهد داشت چون در مورد طیور خیلی از بیماری ها مثل نیوکاسل هستند که عملأ از نظر دامپزشکی هیچ داروی قطعیی رو ندارند ولی من و2تا از دوستام برای این بیماری چون خیلی باهاش دست وپنجه نرم کردیم نهایتأ به راهکاری رسیدیم که شانس بقای حیوون رو از زیر10% به بالای50%میرسونه.و مطمئنن چون این جور مطالب هیچ سندی رو ندارند مشکل ساز خواهند بود
پیشنهاد من اینه که کلمه خانگی رو از انجمن حیوانات وجانداران برداریم تا بشه در طول زمان هر چنتا زیر شاخه دیگه هم که نیاز شد بهش اضافه کنیم
به هر حال کار جدیدی در سایت های فارسی زبان خواهد بود
ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۱-۲۹, 22:20
سلام به همه

بچه ها پس اگه با پیشنها علی موافقد راش بندازیم.

بچه ها من اگه مردمو بعد این بخش راه افتاد عکس منو بزنین سر در این بخشه بگین خیلی حرص خورد واسه راه اندازی اینجا.!!!:dd (4): ;)

اون پیشنهاد بخش مشاوره خرید و بحث های متفرقه در بخش پرندگان چی شد؟؟؟ موافقن همه با اونم؟؟؟

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 14:50
سلام
حامد جان به نظرتون بهتر نیست برای انجمن طیور یه بخش بیماری ها وراهکارهای درمانی هم ایجاد بشه؟
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 14:54
سلام
حامد جان به نظرتون بهتر نیست برای انجمن طیور یه بخش بیماری ها وراهکارهای درمانی هم ایجاد بشه؟
ممنون
اضافه شد ;)

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 15:55
به نظرم در بخش طیور یه قسمت برای مشاوره و بحث های متفرقه هم باشه خوبه.

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 16:43
سلام علی جان
الان وقتی هست که میگن الوعده وفا...;)
ایشالا باهم فکری به یه قالب کلی برسیم
به نظر من بای قسمت هایی رو برای معرفی نژاد ها،مشاوره وراهنمایی،درمان(شامل دو زیر مجموعه ارایه سوال ودریافت راهکار درمانی وزیر مجموعه معرفی بیماریها) رو ایجاد کنیم
اگه دوستان نظ دیگه ای هم دارن ممنون میشیم که در میون بگذارن

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 16:46
علی جان زیر شاخه هایی رو که در نظر دای همینجا به این شکل اعلام کن

مثال :

مرغ و خروس
- تغذیه
- تکثیر
- جا و محل زندگی
- و ...

برای همه بخشها به همین شکل ، بعد به بحث میگذاریم
به همین شکل که من تایپ کردم بنویس که واضح باشه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 17:01
من کوچیکتم هستم.معلومه که پایشم.

خب به نظر من برای هر بخش این زیر مجموعه ها باشه ::

تغذیه

تکثیر

معرفی نژاد ها

بهداشت و درمان ( برای هر بخش جدا باشه به نطرم بهتره چون قاطی میشه با هم برای طیور مختلف )

مشاوره و بحث های متفرقه

اگر هم بخش درمان به شکل الان بهشه زیر مجمو عه هاش مث بخش ماهی ها بشه ::::

معرفی بیماره و راه درمان

علائم تشخیص

محصولات دارویی شرکت ها

مشاوره بیماری و درمان

دارو های غیر شرکتی و کاربرد انها

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 18:41
برای قوانین صندلی داغ
اینو هم اضافه کنید که گذاشتن عکس از اوجب واجباته حتما هم باید مال همین چند وقت اخیر باشه نه اینکه بلند بشن عکس 3 سال پیش خودشونو بزاره

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 18:48
برای قوانین صندلی داغ
اینو هم اضافه کنید که گذاشتن عکس از اوجب واجباته حتما هم باید مال همین چند وقت اخیر باشه نه اینکه بلند بشن عکس 3 سال پیش خودشونو بزاره

به هههههههه َ
اسمش یه چیز دیگست فکر کنم مسعود جان

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 18:51
به هههههههه َ
اسمش یه چیز دیگست فکر کنم مسعود جان

اره اصلا حواسم نبود=))
جالبه که فکر خودم هم بوده ولی ...

حالا در هر صورت ترتیبی اتخاد بشه که حتما این کارو بکنن خیلی خوب میشه

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 22:21
سلام
من این قالب رو برای یه انجمن کامل به اسم پرندگان یا طیور در نظر گرفتم(اگه پرندگان باشه باکلاستره) اگه دوستان نظرات بیشتری دارن لطف کنن ودر میون بزارن
برای همه دسته بندی ها به جز شتر مرغ زیر مجموعه نژآد ها وجود داشته باشه
وبرای همه بخش های موجود اینا ایجاد بشن:درمان(شامل دو زیر مجموعه بیماریها وداروها،وگزارش بیماری وارئه راهکار درمانی)،تکثیر(شامل دو زیر مجموعه پرسش وپاسخای پیرامون تکثیر، وترفندها وتجربیات موثر حین تکثیر)،و یه بخش گفتگوهای متفرقه پیرامون موضوع
ودر اخر همین بخش عکس وفیلم پرندگان اعضا به همین شکل
واگه حامد جان موافق باشن وخلاف قوانین (http://emruzi.com/showthread.php?t=4)
نباشه موضوعاتی که بین چند نوع پرنده مشترک هستن تاپیک هاشون در بخش های لازم کپی بشن
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 22:39
سلام
من این قالب رو برای یه انجمن کامل به اسم پرندگان یا طیور در نظر گرفتم(اگه پرندگان باشه باکلاستره) اگه دوستان نظرات بیشتری دارن لطف کنن ودر میون بزارن
برای همه دسته بندی ها به جز شتر مرغ زیر مجموعه نژآد ها وجود داشته باشه
وبرای همه بخش های موجود اینا ایجاد بشن:درمان(شامل دو زیر مجموعه بیماریها وداروها،وگزارش بیماری وارئه راهکار درمانی)،تکثیر(شامل دو زیر مجموعه پرسش وپاسخای پیرامون تکثیر، وترفندها وتجربیات موثر حین تکثیر)،و یه بخش گفتگوهای متفرقه پیرامون موضوع
ودر اخر همین بخش عکس وفیلم پرندگان اعضا به همین شکل
واگه حامد جان موافق باشن وخلاف قوانین نباشه موضوعاتی که بین چند نوع پرنده مشترک هستن تاپیک هاشون در بخش های لازم کپی بشن
ممنون
نشد دیگههههه

قرار بود اونطوری تایپ کنی که من مثال زدم غیر از اون هیچ شکلی قبول نیست

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۰۲, 00:16
خب اینجوری مینویسم با کمی تقییرات لحظه ای:
اول از همه طیور وپرندگان ادغام بشن
سپس تمامی بخش ها (مرغ وخروس،فنچ،قناری،کبوترو....) به طور جدا جدا شامل این قسمتا بشن:
1-نژادها
2-درمان:شامل 3-بخش به این صورت:1-بیماریها 2-داروها3-گزارش بیماری وراهکار درمانی
3-تکثیر:شامل دوبخش1-پرسشهای پیرامون تکثیر2-ترفند هاو تجربیات موثر حین تکثیر
4-محیط زندگی شامل 2بخش:1-مسائل پیرامون محیط زندگی ومحیط نگهداری2-مسائل مربوط به نظافت وضد عفونی کردن محیط
5-گفتگو های متفرقه پیرامون موضوع
جای عکس وفیلم حفظ بشه
واگه خلاف قوانین نبود تمامی موضوعات مشترک بین پرندگان توی تمام قسمت ها کپی بشن
ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۰۲, 16:13
سلام

ممنون علی جام از پیگیریت.

به نظرم اگه پرندگان و طیور جدا باشن بهتره علی.فقط ظیور بیاد بعد از بخش پرندگان.الان دورن از همن

زیر بخش هایی که گفتی خوبه.

در بخش تکثیر .روش های تکثیر از تجربیات تکثیر جدا بشه بهتره.تجربیات ممکنه علمی نباشه و مشکل ایجاد کنه ولی روش ها چیزهایی هستش که داره انجام میشه و روتین هستش.

مرسی

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۰۲, 16:25
سلام

ممنون علی جام از پیگیریت.

به نظرم اگه پرندگان و طیور جدا باشن بهتره علی.فقط ظیور بیاد بعد از بخش پرندگان.الان دورن از هم.

زیر بخش هایی که گفتی خوبه.

در بخش تکثیر .روش های تکثیر از تجربیات تکثیر جدا بشه بهتره.تجربیات ممکنه علمی نباشه و مشکل ایجاد کنه ولی روش ها چیزهایی هستش که داره انجام میشه و روتین هستش.

مرسی
سلام علی جان
ببین داداش فرقی بین طیور وپرندگان نیست!اگه میخواستیم جدا باشه باید میزدیم انجمن ماکیان!
در مورد پیشنهاد دوم هم باید بگم خودمم به این فکر افتادم ولی دیدم همیشه تکثیر به 2صورت طبیعی ومصنوعی انجام میشه ولی بیشتر افراد یه سری ترفند برای اماده سازی های قبل ،بعد ،یا حین تکثیر دارن که واقعأ موثره وبرای همین گفتم بزارید تجربه هم توی عنوانش باشه تا کسی یه صورت علمی بهش نگاه نکنه!
در مورد پیشنهادی هم که برای راهکار های درمانی دادی که مثل ماهی ها بشه به چند دلیل قرارش ندادم1-اکثر داروهایی که برای طیور به خصوص کوچیک مثل قناری و...استفاده میکنیم از دارو های انسانی هستند و2-کلأ هر داروسازیی که داروی انسانی میسازه داره داروهای دامپزشکی هم میسازه و... بحث تغذیه هم که زیاد چیز جالبی رو نداشت حالا اگه اومد توی زیر گروه های درمان چه بهتر اگرم نیومد مشکلی نداره
بقیشونم که اومده توی غالب:136:
ممنون
موفق باشی

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۰۳, 22:31
بازم سلام جامد جان
میدونم الان که این پستو میخونی قیافت اینجوریه:Angry:
ولی خواهشمندم زیر مجموعه ها رو برای مرغ وخروس هم قرار بدی
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۴, 09:40
زیر مجموعه ها ایجاد شد علی جان ، علی بختیاری که پیشنهاد ها رو داد و خودش فرار کرد ;)
شما باید زحمتش رو بکشی که این موضوعات ایجاد شده هر چه زودتر مطالب مفید و اختصاصی داشته باشند

================================

همه دوستان و کاربران عزیز توجه کنند
تا اطلاع ثانوی و کامل شدن نسبی تاپیکها،انجمنها و ... موجود در سایت هیچ پیشنهاد ایجاد موضوع جدیدی پذیرفته نیست
لطفا در صورتیکه پیشرفت سایت برای شما عزیزان مهم هست در امر پربارتر شدن سایت ما رو همراهی کنید و وقت گرانبهاتون رو برای فکر کردن به ایجاد سوژه جدید در امروزی هدر ندید

فعلا ایجاد موضوع جدید بسته هست ، فقط در زمینه های موجود فعالیت کنید

دلیل این امر رو هم بگم که حمل بر کم لطفی من در زمینه پیشنهادات نباشه
دوستان و عزیزانی پیشنهاد ایجاد بخشهایی رو دادن و ... بعد از پیشنهاد اون بخش جر خاک خوردن و ثبت به عنوان بخش خالی توسط موتورهای جستجو هیچ فایده ای نداشته ، اینجور بخشها باعث بالا رفتن اعتبار سایت نیستند که هیچ ، عکس موضوع صادقتره

ممنون از همراهی کسانی که به امروزی و پیشرفت امروزی توجه دارند

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۰۴, 17:50
سلام

اقا چرا همش میگین من فرار کردم بابا من چند روز اینترنت نداشتم خب.در جریان نابسامانی های من هستین که.

حامد جان اینجا وقتی پیشنهادی برای ایجاد بخشی مطرح میشه که فردی برای فعالیت در اون بخش باشه و این بخش طیور هم که ایجاد شد و من براش اسرار داشتم به دلیل این بود که میدیدم علی اطلاعات

خوبی داره و حیفه که همچین عضوی داشته باشیم و از اطلاعاتش در سایت استفاده نشه.که خداروشکر در همین چند روز اندکی که بخش ایجاد شده علی عزیز کلی زحمت کشیده و مطلب گذاشته و انشاا.. با

کمک همه بهتر و پربارتر هم میشه و کاربران جدید هم جذب خواهند شد.

اووه ببخشید زیاد شد.

ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۰۸, 16:44
سلام دوستان:d

میدونم از اینکه این تاپیک باز اومد بالا مشت ها گره کرده شد و دل ها پر ز خشم و عرق های سردی بر پیشانی ها نشست ولی فقط یه چیز کوچیک.

اگه میشه توی این بخش هایی که واسه پرنده ها ایجاد شده بخش مشاوره و بحث های متفرقه رو هم بذارید.

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۸, 16:51
سلام دوستان:d

میدونم از اینکه این تاپیک باز اومد بالا مشت ها گره کرده شد و دل ها پر ز خشم و عرق های سردی بر پیشانی ها نشست ولی فقط یه چیز کوچیک.

اگه میشه توی این بخش هایی که واسه پرنده ها ایجاد شده بخش مشاوره و بحث های متفرقه رو هم بذارید.

ممنون
سلام
باشه علی جان همین یکی دو روزه اضافه میکنم

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۰۸, 21:19
سلام
ببینید نمیشه علی بختیاری پیشنهاد بده ومن تبصره ندم!!!!!!! دوستان میشه؟؟؟؟؟؟:d
حامد جان داداش تا دستت بنده یا اون قسمت شتر مرغ رو بکن مرغ عشق یا یه بخش مرغ عشق هم بزار
ببخشید دیگه منم باید تبصرمو میدادمb-(
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۸, 21:26
سلام
ببینید نمیشه علی بختیاری پیشنهاد بده ومن تبصره ندم!!!!!!! دوستان میشه؟؟؟؟؟؟:d
حامد جان داداش تا دستت بنده یا اون قسمت شتر مرغ رو بکن مرغ عشق یا یه بخش مرغ عشق هم بزار
ببخشید دیگه منم باید تبصرمو میدادمb-(
ممنون
مرغ عشق جزء طوطی سانان هست و بخش جدا لازم نداره علی جان

elias.kh
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 11:25
سلام به همه
نظرتون چیه یه بخش تو کانون مترجمین درست کنیم که لغات انگلیسی (یا هر زبانی) در مرد هر انجمن دیگه رو اون جا بزاریم.
مثلا: من تعدادی لغت دارم که اگر بخاین یک متن در مورد ماهی ها ترجمه کنید لازمتون میشه.
و می تونید اسم اون بخش رو بزاریم لغت نامه یا هر چیز دیگه .
منتظر جوابم:1:

DarKfish
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 11:57
سلام به همه
نظرتون چیه یه بخش تو کانون مترجمین درست کنیم که لغات انگلیسی (یا هر زبانی) در مرد هر انجمن دیگه رو اون جا بزاریم.
مثلا: من تعدادی لغت دارم که اگر بخاین یک متن در مورد ماهی ها ترجمه کنید لازمتون میشه.
و می تونید اسم اون بخش رو بزاریم لغت نامه یا هر چیز دیگه .
منتظر جوابم:1:
سلام الیاس جان،
مثلا یک متن در مورد ماهی و گیاه، از خیلی از کلمات و ساختارهایی مشابه متن های دیگه تشکیل شده و ساده هست. نمیشه بگیم یک کلمه مخصوص یک انجمن و تاپیک خاص هست.
اما اگر منظورت این هست که لعات تخصصی ارائه بشه کار خوبیه. البته کار راحت ترش اینه که دیکشنری های تخصصی خصوصا برای babylon رو برای دانلود قرار بدیم.

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 12:02
سلاام به همه

اای بابا باز این تاپیک اومد بالا.ههییی بابا.اصا من خیلی ناراحتم :d

منم کاملا موافقم.مثلا من چند وقت پیش دنبال کلمه ای که برای سالن های تکثیر استفاده میشه می گشتم که توی چت باکس از امیر و حامد پرسیدم و چند وقت پیش رضا باز دقیقا دنبال

همون کلمه میگشت که باز توی چت باکس من بهش گفتم.اگه یه جایی تو یه تاپیک میبود همه میتونستن ازش استفاده کنن.

ممنون

elias.kh
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 21:51
سلام الیاس جان،
مثلا یک متن در مورد ماهی و گیاه، از خیلی از کلمات و ساختارهایی مشابه متن های دیگه تشکیل شده و ساده هست. نمیشه بگیم یک کلمه مخصوص یک انجمن و تاپیک خاص هست.
اما اگر منظورت این هست که لعات تخصصی ارائه بشه کار خوبیه. البته کار راحت ترش اینه که دیکشنری های تخصصی خصوصا برای babylon رو برای دانلود قرار بدیم.

سلام دوستان
الان چی شد همچین جایی توی سایت ایجاد میشه یانه؟

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۲۹, 22:21
سلام
چرا دوباره این تاپیک داره خاک میخوره؟:Not talking:
پس این علی بختیاری کجاست؟;)
میگم حامد جان میشه امکانی رو برای مدیران به وجود بیاری که بشه یه موضوع رو توی یه انجمن همیشه بالا نگه داره؟
اخه یه سری از موضوعات هستن که نه میشه به عنوان موضوع مهم انتخابشون کنی برای بالا موندن،ونه میشه بزاری لابه لای تاپیکای دیگه گم بشه
ممنون

masih
۱۳۹۲-۰۳-۰۲, 12:22
ببخشید من نمیدونسم کجا بایداینومطرح کنم؟؟
من برای مدیر شدن نمیگم چون اگر میخواستم مدیر بشم اون بالازده به اقای رضایی خصوصی میدادم
ولی من دوست ندارم توسایتی که عضوم یه عض. معمولی باشم وفعالیت خوبی نداشته باشم دوست دارم رنکیگ سایت بره بال وشلوغ بشه من به نوبه خودم درزمینه ماهی چ کمکهایی میتونم بکنم میشه بفرمایید وراهنمایی کنید؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۰۲, 12:45
ببخشید من نمیدونسم کجا بایداینومطرح کنم؟؟
من برای مدیر شدن نمیگم چون اگر میخواستم مدیر بشم اون بالازده به اقای رضایی خصوصی میدادم
ولی من دوست ندارم توسایتی که عضوم یه عض. معمولی باشم وفعالیت خوبی نداشته باشم دوست دارم رنکیگ سایت بره بال وشلوغ بشه من به نوبه خودم درزمینه ماهی چ کمکهایی میتونم بکنم میشه بفرمایید وراهنمایی کنید؟؟ی

اساس کار رو از روز اول بر پایه تخصصی بودن و دادن اطلاعات علمی به خواننده گذاشتیم آقا مسیح
به این شکل که با ترجمه یا نوشتن مقالات مختلف سعی در پر بار کردن سایت داریم

در مورد رنک ، شلوغی و .... کاملا تخصصی میتونم بحث کنم اما از حوصله این بخش و همینطور خواننده هایی که کمتر از وب هاستینگ تجربه یا اطلاعات دارند خارجه

به شکل مختصر بگم ،
شما ساعت 4 صبح یکی از انجمنهای همسایه رو باز کن ، کارهایی که اکثر این دوستان انجام میدن ، نصب هکهایی مانند fakeuser باز گذاشتن ثبت نام برای رباطها و .... هست و مکانیسم کار هم به این شکله که هک نصب شده شما شروع به اضافه کردن کاربر به سایت میکنه و در بازه های زمانی انلاین نشونشون میده
خیلی راحت میشه با این روشها کاربر رو فریب داد
این روشهای نخ نما رو من هم میتونم پیاده کنم روی سایت و یا حتی با مبلغ نا چیزی روزانه هزاران بازدید برای سایت بخرم اما ما اینجا هستیم که یک کار متفاوت و اصولی انجام بدیم و مفید باشیم

و یا برای رتبه و رنک
نرم افزارهایی هست که از آی پی مای مختلف بازدید برای سایت به شکل مجازی ارسال میکنه ، کسانی که سرورهای اختصاصی دارند و به عنوان مثال 512 آی پی روی چند سرور فعال دارند و سوئ استفاده از این کارها و ارسال بازدید های پنگ مانند سایتهایی مثل آلکسا و گوگل رو فریب میدن
دیگه تقریبا این امار رتبه بندی اعتباری در دنیای وب نداره برای سایتهای متوسط و فقط میشه گفت سایتهایی که زیر 100 هستند دارای رتبه های نسبتا واقعی هستند

به عنوان مثال امروزی در آمار آلکسا چند وقته که در رنک جهانی پیشرفت داشته اما در رنک ایران علارغم فعالیت خوب سایت کاهش رنک رو شاهد بودیم این از نظر تئوری آی تی درست نیست

شما هم که لطف داری به سایت و اینجا تشریف اوردی با اضافه کردن مطالب تخصصی بکر که برای اولین بار از طریق امروزی پخش بشه میتونی به پیشرفت سایت کمک کنی

موفق باشید

masih
۱۳۹۲-۰۳-۰۲, 14:20
خیلی ممنونم اقا حامد ولی شما منظور منو بد متوجه شدید من بخاطر متفاوت بودن این سایت اومدم چون دوستای گلم اقامهدی علی اقا اقای قدیری امیر مسعود اینجاهستند وتعریف اینجارو شنیدم وفقط خواستم کمکی بکنی ولی انگار من درحداین سایت نیستم وموضوعی که خواستم مطرح کنم به منظور کمک ب این سایت بود نه بی احترامی
درهرحال اگر واقعا ازنظر شمااساتید ودوستان میتونم مفید باشم واسه سایت بهم بگید که توکدوم بخش ها وموضوعات کموکاستی داریم من درحدتوانم درخدمتم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۰۲, 14:35
خیلی ممنونم اقا حامد ولی شما منظور منو بد متوجه شدید من بخاطر متفاوت بودن این سایت اومدم چون دوستای گلم اقامهدی علی اقا اقای قدیری امیر مسعود اینجاهستند وتعریف اینجارو شنیدم وفقط خواستم کمکی بکنی ولی انگار من درحداین سایت نیستم وموضوعی که خواستم مطرح کنم به منظور کمک ب این سایت بود نه بی احترامی
درهرحال اگر واقعا ازنظر شمااساتید ودوستان میتونم مفید باشم واسه سایت بهم بگید که توکدوم بخش ها وموضوعات کموکاستی داریم من درحدتوانم درخدمتم

نه اصلا اینطور نیست مسیح جان
هر سایتی به کاربرشه که نفس میکشه و کاربر هست که به سایت اعتبار میده

شما هم طبق علاقه خودت در هر بخشی که دوست داری فعالیت کن و خوشحال خواهیم شد که دوستانی مثل شما کنارمون باشند

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۳-۰۴, 11:12
سلام
ببخشید بنده نظر میدم
بهتره برای پیشرفت سایت یک فروشگاه جامع ساخته یشه
در ابتدا نیاز سنجی بشه و محصولات قرار بگیره بعد از اون کم کم فروشگاه را جامع و کامل کنید
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۰۴, 11:50
گفتنش راحت هست احسان جان ، البته این از اهداف بلند مدت هست ولی به این راحتی که شما گفتید نمیتونه باشه
یک فروشگاه اینترنتی معتبر در قدم اول باید مجوز داشته باشه و در مرحله بعد طراحی و بارگذاری بشه و با سرمایه مناسب شروع بکار کنه
خودش یک شغل کامل محسوب میشه و از نظر من برای شروع حداقل 100 میلیون تومن سرمایه لازم داره

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۳-۰۴, 12:02
گفتنش راحت هست احسان جان ، البته این از اهداف بلند مدت هست ولی به این راحتی که شما گفتید نمیتونه باشه
یک فروشگاه اینترنتی معتبر در قدم اول باید مجوز داشته باشه و در مرحله بعد طراحی و بارگذاری بشه و با سرمایه مناسب شروع بکار کنه
خودش یک شغل کامل محسوب میشه و از نظر من برای شروع حداقل 100 میلیون تومن سرمایه لازم داره
حرف شما کاملا درسته ولی من اعتقادبه کارای پله ای دارم یعنی قدم قدم شروع کنیم
مثالش همین بیومار اصلی که شما زحمت کشیدید و واسه فروش گذاشتید و واقعا قیمتش خیلی به صرفه هست یا استازانتین که اصلش کم پیدا میشه در مقادیر کم فروخته بشه...
مثال های این چنینی و جنس هایی خوب را در زمینه ماهی در ابتدا در اختیار کاربران گذاشته بشه و کم کم با پیشنهاد خود کاربران اضافه بشه
اینجوری خیلی خوب میشه و نکته مهمی که هست اینه که هزینه نگهداری سایت بسیار بالاست و همه این را میدونیم شاید با گشایش فروشگاه بشه کمی از هزینه نگهداری سایت جبران بشه و شما از درآمد شخصی واسش خرج نکنید

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۰۴, 16:43
حرف شما کاملا درسته ولی من اعتقادبه کارای پله ای دارم یعنی قدم قدم شروع کنیم
مثالش همین بیومار اصلی که شما زحمت کشیدید و واسه فروش گذاشتید و واقعا قیمتش خیلی به صرفه هست یا استازانتین که اصلش کم پیدا میشه در مقادیر کم فروخته بشه...
مثال های این چنینی و جنس هایی خوب را در زمینه ماهی در ابتدا در اختیار کاربران گذاشته بشه و کم کم با پیشنهاد خود کاربران اضافه بشه
اینجوری خیلی خوب میشه و نکته مهمی که هست اینه که هزینه نگهداری سایت بسیار بالاست و همه این را میدونیم شاید با گشایش فروشگاه بشه کمی از هزینه نگهداری سایت جبران بشه و شما از درآمد شخصی واسش خرج نکنید
خوب در این حدی که شما مد نظرت هست احسان جان
الان هم شروع شده که خودت هم مثال زدی
واقعیت امر این هست که معرفی این محصولات در سایت بیشتر بخاطر رفع نیاز اعضا و جلوگیری از کلاه رفتن سرشون هست تا سود دهی

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۳-۰۴, 17:56
خوب در این حدی که شما مد نظرت هست احسان جان
الان هم شروع شده که خودت هم مثال زدی
واقعیت امر این هست که معرفی این محصولات در سایت بیشتر بخاطر رفع نیاز اعضا و جلوگیری از کلاه رفتن سرشون هست تا سود دهی
100% از شما چنین انتظاری هم میره که به فکر دوستان باشید تا سرشون کلاه نره
ممنون از شما که به پیشرفت دوستان کمک میکنید

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۳-۰۷, 23:08
لطفا برای سایت قسمت سرگرمی وطنز هم بگذارید
ممنون

mahdi3000
۱۳۹۲-۰۳-۰۹, 22:13
سلام

آقا حامد عزیز . برادر من . رئیس من . گل من . . . . @};-

لطف میکنی تعداد شکلکها رو فول کنی که هیچ کم و کسری نداشته باشیم

طوری که اگر هیچ کلمه ای هم ننویسیم - اونقدر شکلک داشته باشیم که حرفمون رو برسونیم

الان واسه علی خدادادی عزیزم میخواستم تبریک تولد بفرستم ولی دریغ از یک Congratulation ناقابل

ممنونم که فوری قبول کردی

ارادت

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۰۹, 22:16
سلام

آقا حامد عزیز . برادر من . رئیس من . گل من . . . . @};-

لطف میکنی تعداد شکلکها رو فول کنی که هیچ کم و کسری نداشته باشیم

طوری که اگر هیچ کلمه ای هم ننویسیم - اونقدر شکلک داشته باشیم که حرفمون رو برسونیم

الان واسه علی خدادادی عزیزم میخواستم تبریک تولد بفرستم ولی دریغ از یک Congratulation ناقابل

ممنونم که فوری قبول کردی

ارادت

سلام مهدی جان
حتما مهدی جان ، صبح شنبه که مغازه به فایلهام دسترسی دارم اوکی میکنم

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 12:06
سلام دوستان
آقا حامد فکر کنم فروم به راهنما و پاسخگو نیاز داره تا دوستان را در مورد های مختلف راهنمایی کنن که میشه از مدیران کسی که بیشتر اطلاعات داره و همچنین فروم را به خوبی میشناسه کمک گرفت و تاپیکی ایجاد کرد تا دوستان تازه وارد در اون سوالات را بپرسن و به وسیله راهنما به لینک و تاپیک مشخصی هدایت شن
موفق باشید

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 12:15
اگر منظورتون کارکردن با سایت هست که آموزش جامع داریم با سرچ قابل دسترسی هست و یا هر موضوع دیگری که نیاز پیدا کنید میتونید از سرچ سایت استفاده کنید
متاسفانه این فرهنگ هنوز در کاربر انجمنهای فارسی جا نیافتاده که سرچ کنند

با یک سرچ ساده به راحتی تاپیکها قابل دسترسی است
به عنوان مثال :

غذای دست ساز (https://www.google.com/search?sitesearch=emruzi.com&query=%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%D8%B3%D8%AA+ %D8%B3%D8%A7%D8%B2+&submit.x=13&submit.y=7&domains=emruzi.com)

تکثیر دیسکس (https://www.google.com/search?domains=emruzi.com&q=%D8%AA%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D8%B1+%D8%AF%DB%8C%D8%B 3%DA%A9%D8%B3+site%3Aemruzi.com&oq=%D8%AA%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D8%B1+%D8%AF%DB%8C%D8% B3%DA%A9%D8%B3++site%3Aemruzi.com&gs_l=serp.12...34181.34181.0.35487.0.0.0.0.0.0.0.0 ..0.0...0.0...1c.1.16.serp._paRrVXiPOA)

علاوه بر این در شرح وظایف همه مدیران عزیز هست که باید در پیدا کردن جای مناسب ارسال و .... به کاربران کمک کنند و تذکرات لازم رو بدهند

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 12:17
بله میدونم که سرچ وجود نداره ولی با توجه به صحبت خودتون وقتی جا نیافتاده گفتم شاید نیاز به راهنما باشه تا در مسایل مختلف انجمن و والات متفرقه بتونه به دوستان کمک کنه

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 13:53
سلام
بهتر نیست در پیام های امتیاز اسم صادر کننده مشخص بشه؟
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 14:22
وقتی روی پیام امتیاز کلیک میکنی و وارد پنل کاربری میشی کاملا مشخصه که چه کسی امتیاز داده علی جان

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 18:06
حامد جان یه بار دیگه تنظیمات رو چک کن.فقط در صورتی مشخص خواهد بود که امتیاز دهنده در پیام امتیاز اسم کاربریش رو قید کرده باشه
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 19:17
http://emruzi.com/up/uploads/thumbs/137062002567481.jpg (http://emruzi.com/up/uploads/137062002567481.jpg)

امتیاز فقط جای "پست پسند گرفته" کامنت امتیاز نوشته میشه

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 19:25
چیزی که من میبینم این هست!
http://emruzi.com/up/uploads/13706204764081.png (http://emruzi.com/up/)

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۱۷, 19:30
توی بخش اشکالات سایت دنبال کن این جریان رو تا ببینیم بقیه بچه ها پنل کاربریشون به همین شکل هست یا فقط از شما اینجوریه

elias.kh
۱۳۹۲-۰۳-۲۳, 11:18
سلام
من یک فکری برای پیشرفت سطح زبان سایت دارم. یک جایی نمی دونم کجا رو به مشاعره زبان اختصاص بدیم البته فکر کنم چت باکس زبان انگلیسی خوبه ولی یک جوری باید اون راه بندازید چون داره خاک می خوره.

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۳-۲۳, 11:25
فکر کنم بهتره قسمت کتاب خانه مجازی فعال بشه تا همه کتاب ها با همه موضوعات اونجا جمع بشه تا دوستان بتونند استفاده کنند و از این قسمت ها استقبال بشه

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۲۳, 20:19
کتابخانه مجازی هنوز کار داره برای راه اندازی باید روی دسته بندی ها کار بشه
علاوه بر اون و مهمتر ، باید محدودیت کانکشن دانلود فایل پیوست رو اعمال کنم که دانلود بیش از حد فایلها پیوست روی لوود سرور اثر منفی نگذاره

دوستان توجه داشته باشند که یک پیشنهاد درسته که در نظر خوب و زیبا میاد اما پیش نیازهایی که برای محقق کردن پیشنهادها وجود داره باید کاملا سنجیده بشه و بی گدار به آب نزد

این محدودین در کانکشنهای جهت دانلود فایل پیوست از سرور بسیار مهم هست و دارم برای راه اندازیش مطالعه میکنم

elias.kh
۱۳۹۲-۰۴-۰۳, 12:15
سلام
اگر میشه بخش کاکتوس رو بخش بندی کنید یعنی یک قسمت رو به نور یک قسمت رو به بیماری ها و .....
من این تقسیم بندی رو توی یک سایت دیدم و خودم یک کم تغییرش دادم :
رده بندی کاکتوس ها (در این جا کاکتوس ها معرفی می شن)
پیوند کاکتوس
خاک مناسب کاکتوس
نور مناسب کاکتوس
کودهی کاکتوس
بیماری های کاکتوس
آبیاری کاکتوس
تکثیر کاکتوس
این بهترین بخش بندی در مورد کاکتوس بود که دیدم
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۴-۰۳, 12:58
سلام
اگر میشه بخش کاکتوس رو بخش بندی کنید یعنی یک قسمت رو به نور یک قسمت رو به بیماری ها و .....
من این تقسیم بندی رو توی یک سایت دیدم و خودم یک کم تغییرش دادم :
رده بندی کاکتوس ها (در این جا کاکتوس ها معرفی می شن)
پیوند کاکتوس
خاک مناسب کاکتوس
نور مناسب کاکتوس
کودهی کاکتوس
بیماری های کاکتوس
آبیاری کاکتوس
تکثیر کاکتوس
این بهترین بخش بندی در مورد کاکتوس بود که دیدم
ممنون
پیشنهادات بخش بندی باید تو سط مدیران مطرح بشه

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۴-۰۳, 22:12
اگر یک قسمت طراحی بشه تا زمانی که متنی اختصاصی امروزی گذاشته میشه اون قسمت را بزنیم و زیر متن یک کادر بیاد و بزنه اختصاصی امروزی خیلی خوبه هم زیبا تر هست و هم زیر متن های اختصاصی شبیه هم میشه
موفق باشید

elias.kh
۱۳۹۲-۰۴-۱۸, 23:27
سلام
اگر میشه در انجمن محیط زیست یک بخش درست کنید در مورد این که چه جوری در طبیعت زنده بمونیم یا همون زنده ماندن در طبیعت یا طبیعت گردی یا هر چی.
فکر می کنم جالب باشه.
ممنون

amir2012
۱۳۹۲-۰۶-۰۵, 18:44
سلام

میشه tapatalk رو روی سایت نصب کنید

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۵, 18:50
سلام

میشه tapatalk رو روی سایت نصب کنید
یکبار دیگه هم کاربران درخواست داده بودن اما چون از امنیتش مطمئن نیستم قابل اجرا نیست

elias.kh
۱۳۹۲-۰۶-۱۶, 12:25
سلام
بسیاری از عکس ها در دامنه ir. بوده و متاسفانه حذف شده.
من مقداری کمی از این عکس ها رو که از بخش آکواریوم گیاهی هست دارم چه طوری متونم این عکس ها رو در اختیار دوستان قرار بدم؟
این فایل ها رو من با فرمت ورد ذخیره کردم.

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۶, 19:49
همه فایلهایی رو که داری الیاس جان و روی عکسها واترمارک emruzi.ir خوردن زیپ کن و همینجا زحمت پیوستش رو بکش

elias.kh
۱۳۹۲-۰۶-۱۷, 10:41
سلام
اول چنتا مطلب:
1 بعضی از عکس ها در آپلود سنتر آپلود نشدن چون شک داشتم اون ها رو گذاشتم.
2بعضی از مطالب در چند پست فرستاده شدن که بعضی در دامنه ir و بعضی دیگه در com این فایل ها رو به طور کامل گذاشتم.
3 فایل رمز نداره.

ninisalen
۱۳۹۲-۰۶-۱۷, 14:44
سلام خدمت مدیران و دوستان
ببخشید یک مشکل کوچولو هست اونم اینکه کاربران جدید مثل من خیلی دسترسی کمی به سایت دارند ، مثلا یکیش همین که نمی تونم پیغام خصوصی بفرستم

DarKfish
۱۳۹۲-۰۶-۱۷, 15:16
سلام خدمت مدیران و دوستان
ببخشید یک مشکل کوچولو هست اونم اینکه کاربران جدید مثل من خیلی دسترسی کمی به سایت دارند ، مثلا یکیش همین که نمی تونم پیغام خصوصی بفرستم
سلام دوست من،
خب مسلما این عدم دسترسی ها برای ایجاد انگیزه برای فعالیت دوستان است. از طرفی این کار باعث میشه از سودجویی بعضی از افراد مثل دلال ها یا افرادی که تنها برای سوال و جواب ( خصوصی از مدیران) به سایت میان ، جلوگیری بشه.
به امید فعالیت بیشتر شما در سایت و گرفتن عناوین بالاتر

محمدمحسن
۱۳۹۲-۱۱-۲۱, 20:25
سلام خدمت آقا حامد و مدیران عزیز

بنده یک پیشنهادی داشتم

سایت بسیار خوب وفعالی میباشد اما بخش های را کم دارد . برای تکمیل بخش پرندگان آوازه خوان

بخش سهره که پرنده آوازه خوان خوبی است و جز پرندگان پر طرفدار است .موجود نیست .

طورقه پرنده آواز خوان . و خیلی از این پرنده نگهداری میشود .

بلبل خرما

بلبل هزاردستان.

طورقه

سهره

ممنون میشم اگر برای این پرندگان هم بخشی ایجاد شود .

aligator
۱۳۹۲-۱۱-۲۱, 21:15
سلام
با اجازه حامد عزیز...
محسن جان برای پرداختن به پرندگان اواز خوان مستلزم یک سری پیشنیاز هایی بودیم و همچنین کاربران فعال که دخواست داشه باشند...
به نظرم میشه یک انجمن رو با نام پرندگان اواز خوان با4 بخش بلبل،طرقه،قناری و سهره توی انجمن پرندگان پدید اورد...
ولی مسئله خیلی مهم اینه که هر کدوم از این بخشها باید4تا زیر بخش متداول رو داشته باشند و برای اینکه به عنوان قسمت بیهوده شناخته نشند در گوگل تاپیک توشون ایجاد بشه...
من ورضا تا الان سعی بر این موضوع داشتیم که بخش خالی وبیهوده در انجمن پرندگان وجود نداشته باشه...
محسن جان اگر تغییرات صورت گرفت شما تا چه حدی میتونی در پر کردن مطالب اختصاصی برای فرم امروزی کمک کنی؟

محمدمحسن
۱۳۹۲-۱۱-۲۱, 21:27
سلام
با اجازه حامد عزیز...
محسن جان برای پرداختن به پرندگان اواز خوان مستلزم یک سری پیشنیاز هایی بودیم و همچنین کاربران فعال که دخواست داشه باشند...
به نظرم میشه یک انجمن رو با نام پرندگان اواز خوان با4 بخش بلبل،طرقه،قناری و سهره توی انجمن پرندگان پدید اورد...
ولی مسئله خیلی مهم اینه که هر کدوم از این بخشها باید4تا زیر بخش متداول رو داشته باشند و برای اینکه به عنوان قسمت بیهوده شناخته نشند در گوگل تاپیک توشون ایجاد بشه...
من ورضا تا الان سعی بر این موضوع داشتیم که بخش خالی وبیهوده در انجمن پرندگان وجود نداشته باشه...
محسن جان اگر تغییرات صورت گرفت شما تا چه حدی میتونی در پر کردن مطالب اختصاصی برای فرم امروزی کمک کنی؟

من تخصصم قناری وسهره هست .

در این زمینه هر گونه کمکی از دستم براید دریق نمیکنم.

در زمینه های بلبل ها هم مشکلی ندارم تخصصم نیست اما اطلاعات هم دارم که برای کاربران مفید باشد.

اما باید در نظر گرفت که کاربران مهمان زیاداز سایت دیدن میکنند و دنبال بلبل ها هم هستند چون این گونه بلبل ها در تمامی شهرهای ایران نگهداری میشود .

برای اولین استارت مقداری مطالب مفید و کار راه انداز قرار میدهیم. و کاربرانی که در این زمینه تجربه و یا تخصصی فعالیت میکنند

عضو میشوند.
........
دلیل اینکه تخصصی روی این گونه بلبل ها کار نکردم. این است که معمولا تک نگهداری میکنند و در اثارت بسختی میشود

جوجه گرفت . باید شرایط محیطی مانند طبیعت ساخته شود .

aligator
۱۳۹۲-۱۱-۲۳, 23:49
با اجازه حامد عزیز...
بعد از بحث در انجمن مدیران نظرات برای ایجاد انجمن پرندگان اواز خوان مطلوب بود.ولی همونطور که میدونید،به دلیل اینکه ایجاد عجولانه بخشهای جدید،بدون مقالات به جز اینکه چند بخش بیهوده وخلی به ضرر سایت در گوگل ثبت بشه چیز دیگه ای در پی نخواهد داشت.
در ضمن،برای این انجمنها نیاز داریم به مقالات اختصاصی برای امروزی،از محسن عزیز وبقیه دوستانی که تمایل به همکاری در ایجاد این انجمن نو پا دارند خواستاریم تا مقالات مختلف خودشون رو موقتأ در انجمن قناری قرار دهند،تا در صورتی که به حد نصاب رسید استارت بخش پرندگان اواز خوان زده بشه.
ممنون.

Hamzeh
۱۳۹۲-۱۱-۲۷, 14:02
این بخش حشرات مربوط میشه به حشراتی که معمولا تو خونه نگهداری میکنن ؟ یا کلا در مورد حشرات هست ؟

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۲۷, 14:04
کلا برای حشرات حمزه جان
حالا بعضی از این حشرات ممکنه جزء افات گیاهی باشن که باز هم در دسته بندی ها یا ... قرار میگیرند

باید مشورت کنیم که بهترین حالت برای این بخش با توجه به بقیه بخشها در نظر گرفته بشه

hashem_stark
۱۳۹۳-۰۱-۳۱, 11:15
سلام من تازه عضو شدم :102: بیشترشم بخاطر اقای مرادیه که امدن اینجا یه نظر دارم تو بخش آب شور چرا تالار گفتمانی نیست :101: یه بخشی باید باشه که سوالاتمون و اونجا بپرسیم بچه ها بیان کمک کنن یه بحثی مثل گفتگوهای متفرقه یا تالار آب شور لطفا یه بحث درست کنید مرسی ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۳۱, 11:41
سلام من تازه عضو شدم :102: بیشترشم بخاطر اقای مرادیه که امدن اینجا یه نظر دارم تو بخش آب شور چرا تالار گفتمانی نیست :101: یه بخشی باید باشه که سوالاتمون و اونجا بپرسیم بچه ها بیان کمک کنن یه بحثی مثل گفتگوهای متفرقه یا تالار آب شور لطفا یه بحث درست کنید مرسی ممنونسلام
خوش آمدید به امروزی
باعث افتخاره
تاپیک ثابت گفتگویی به سبک انجمنهای دیگه نداریم برای اینکه در هر زمینه ای کاربر نیاز به گفتگو داشت بتونه تاپیکهای مشاوره و گفتگو باز کنه
به این شکل هم صفحات تاپیک زیاد نمیشه و پیدا کردن یک بحث به دلیل داشتن عنوان مشخص برای کاربر راحتتره و هم اینکه در موتور های جستجو نتیجه های بهتر و جزئی تری برای سایت ثبت خواهد شد
برای مثال شما وارد هر کدام از بخشها که بشید ریف ، نرم تنان و ... یک زیر شاخه برای سئوال و جواب و گفتگوهای متفرقه در اون زمینه و جود داره

باز هم اگر پیشنهاد بهتری بود و جایی نقصی مشاهده شد خوشحال میشم با تبادل نظر بتونیم به بهتر شدن سایت کمک کنیم

hashem_stark
۱۳۹۳-۰۱-۳۱, 18:55
خوب به نظر من تاپیک گفت گو یا سوال و جواب خیلی واجبه اکواریوم اب شور هزارتا بحث و مشکل داره از کیفیت اب گرفته تا موجودات داخل اون اقا یهو ما یه مشکلی داشتیم خواستیم بچه ها سریع پاسخ بدن تاپیک گفتگوی اب شور پر بازدید ترین بحثه میشه سریع به جواب برسی مثلا من الان میخوام از یکی که وارده بپرسم چه نیترات گیری خوبه چه تستی برای کلسیم خوبه کلی سوال دارم :__: بازم ممنون از جوابتون اگه میخوایید سایتتون پر بازدید بشهیه فکری به حال بحث گفتگو بکنید وگرنه فایده ای نداره

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۳۱, 21:28
خوب به نظر من تاپیک گفت گو یا سوال و جواب خیلی واجبه اکواریوم اب شور هزارتا بحث و مشکل داره از کیفیت اب گرفته تا موجودات داخل اون اقا یهو ما یه مشکلی داشتیم خواستیم بچه ها سریع پاسخ بدن تاپیک گفتگوی اب شور پر بازدید ترین بحثه میشه سریع به جواب برسی مثلا من الان میخوام از یکی که وارده بپرسم چه نیترات گیری خوبه چه تستی برای کلسیم خوبه کلی سوال دارم :__: بازم ممنون از جوابتون اگه میخوایید سایتتون پر بازدید بشهیه فکری به حال بحث گفتگو بکنید وگرنه فایده ای نداره

خواهش ميکنم
آره کاملا درسته
مثلا براى مشاوره اى که شما در زمينه نيترات گير لازم داريد
وارد بخش تصفيه ميشيد و شاخه گفتگوهاى متفرقه رو باز ميکنيد
اونجا خودتون يک تاپيک باز ميکنيد (در صورت نبود تاپيک مشابه) با عنوان : مشاوره انتخاب بهترين نيترات گير آب شور
به اين شکل اين تاپيک هيچوقت کهنه نميشه و مسلما وقتى همه چيز درهم باشه براى مدير مديريت خاصى گردنش نميندازه و همينطور حجم ديتابيس سايت هم اضافه نميشه
اما اين روش به نفع کار بر هست که با يه سرچ ساده به تاپيکش ميرسه و قرار نيست مثلا 50تا صفحه رو بگرده و وقت بگذاره که شايد موضوع مورد نظرش رو پيدا کنه

به اين شکل به نظر شما بهتر نيست؟
همه مشکلات از عادتهاى اشتباهى هست که طى سالها فرومهاى قديمى انجام دادن و ما کاربرها هم عادت کرديم
در حال حاضر همه فرومهاى بنام خارجى هم از اين روش استفاده ميکنند و يا اصلاح کردن

S.H.Moradi
۱۳۹۳-۰۲-۰۱, 13:51
با سلام
به نظرم تو هر بخش لینکی وجود داشته باشه و یا موضوعی با عنوان نحوه ی ارسال پست که در مورد روش ارسال پست کاربرها توضیحی داده بشه می تونه خیلی مفید باشه چون این شکل از صفخات تالار یه مقدار برای کاربرها تازگی داره و می تونه گیج کننده باشه!
یه پیشنهاد در مورد بازارچه :
1- به نظرم بازارچه ی هر بخش تو بخش مربوط به خودش باشه خیلی بهتره یعنی بازارچه آب شور تو بخش آب شور باشه
2- بخش مجزایی تو قسمت بازارچه برای آب شور وجود نداره و چون همه ی پست ها کنار هم نشون داده میشه خیلی گیج کننده هستش مثلاً یه پست فروش یا خرید آب شور تو صدها پست آب شیرین گم و گور میشه
موفق باشید

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۰۱, 14:07
با سلام
به نظرم تو هر بخش لینکی وجود داشته باشه و یا موضوعی با عنوان نحوه ی ارسال پست که در مورد روش ارسال پست کاربرها توضیحی داده بشه می تونه خیلی مفید باشه چون این شکل از صفخات تالار یه مقدار برای کاربرها تازگی داره و می تونه گیج کننده باشه!
یه پیشنهاد در مورد بازارچه :
1- به نظرم بازارچه ی هر بخش تو بخش مربوط به خودش باشه خیلی بهتره یعنی بازارچه آب شور تو بخش آب شور باشه
2- بخش مجزایی تو قسمت بازارچه برای آب شور وجود نداره و چون همه ی پست ها کنار هم نشون داده میشه خیلی گیج کننده هستش مثلاً یه پست فروش یا خرید آب شور تو صدها پست آب شیرین گم و گور میشه
موفق باشید
سلام و خیر مقدم
ممنون از حس مسئولیت و ارائه پیشنهادتون جناب مرادی
حتی القدور سعی میکنم با ایجاد اعلامیه ها در سایت نحوه ایجاد تاپیکهای مشاوره رو به کاربران اموزش بدم
برای بخش بازارچه حق با شماست دسته بندی تفکیکی نداریم و چون انجمن بازارچه جزء ارسالهای کاربر حساب نمیشه و همینطور برای جلوگیری از سوء استفاده و دلالی تازه واردها دسترسی ارسال پست از گروه کاربری " کاربر سایت" به بالا امکان پذیر هست ادغامش با بخشهای تخصصی سایت فعلا مقدرو نیست فقط میتونیم داخل خود انجمن بازارچه تا حد امکان مانور کنیم و دسته بندی ایجاد بشه
سعی میکنم ظرف امروز و فردا انشالله این نقصها رو پوشش بدم

elias.kh
۱۳۹۳-۰۵-۰۹, 15:45
سلام
آقا حامد اگر میشه کاری کنید که کاربران بتونن در هر زمانی که خواستند پست های خودشون رو ویرایش کنن مدت زمانی که کاربران می تونن پستشون رو ویرایش کنن نامحدود باشه.
ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۵-۰۹, 17:54
سلام
آقا حامد اگر میشه کاری کنید که کاربران بتونن در هر زمانی که خواستند پست های خودشون رو ویرایش کنن مدت زمانی که کاربران می تونن پستشون رو ویرایش کنن نامحدود باشه.
ممنون

در صورت نیاز با اصلاح پست ؛ نقل قول بزنید پست خودتون رو و اصلاح کنید و اگر از مقالات هست با مدیران مطرح کنید
نامحدود کردن زمان ویرایش به دلایلی مقدور نیست

m_darkoob
۱۳۹۳-۰۵-۰۹, 18:41
افزودن گالری تصاویر و چت میتونه مفیدباشه

Rezaei
۱۳۹۳-۰۵-۰۹, 23:35
افزودن گالری تصاویر و چت میتونه مفیدباشه
اگر دقت کنید هر دوی این امکانات در سایت وجود داره

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۰۸-۰۱, 22:44
سلام :Rose:
من ی پیشنهادی میخاستم بدم
اینک اگ میشه رنگ کاربرهای بانو صورتی نباشه.رنگ زشتیه :66:
_____
و همینطورم مسابقه عکاسی برگزار کنید.خیلی ممنون :162:

hasoo
۱۳۹۳-۰۸-۰۲, 12:33
سلام خدمت مدیرای عزیز
منم با اینکه یه مسابقه عکاسی برگزار کنید موافقم
=====
یه پیشنهاد هم دارم! البته نظر شخصیه، اگه میشه چت روم رو به صفحه اصلی انجمن اضافش کنید واسه خودش یه صفحه جداگانه نباشه بهتره

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۸-۰۲, 15:30
سلام خدمت مدیرای عزیز
منم با اینکه یه مسابقه عکاسی برگزار کنید موافقم
=====
یه پیشنهاد هم دارم! البته نظر شخصیه، اگه میشه چت روم رو به صفحه اصلی انجمن اضافش کنید واسه خودش یه صفحه جداگانه نباشه بهتره
حسن جان ممنون واسه پیشنهادت
ولی فکر کنم شما چت روم پایین فروم ندیدین و واسه چت از قسمت پنل جداگانه استفاده میکنی
پایین ترین قسمت صفحه اصلی چت روم موجود هست برادر

aligator
۱۳۹۳-۰۸-۰۲, 15:51
سلام
عزیزانی که با مسابقه عکاسی موافق هستند این پست رو "پسند" بزنند تا در صورت کافی بودن تعداد مقدمات لازم انجام بگیره ...

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۰۸-۰۲, 17:07
سلام : ) اگ چت باکس رو بیارید بالا خیلی بهتره.من دقت کردم وختی ک پایینه کسی نمیاد توش حرف بزنه :))

hasoo
۱۳۹۳-۰۸-۰۲, 20:23
حسن جان ممنون واسه پیشنهادت
ولی فکر کنم شما چت روم پایین فروم ندیدین و واسه چت از قسمت پنل جداگانه استفاده میکنی
پایین ترین قسمت صفحه اصلی چت روم موجود هست برادر
ممنون یحیی جان که نشون دادی!
باور کن این همه تا ته این فروم رفتم ایم به چشمم نیومده!!!
یه حالتیه که به چشم نمیادو سوت و کوره

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۸-۰۲, 20:29
درسته
باشه حامد اومد ببینیم نظر اون چیه
منم موافقم اگه چت روم بیاد زیر آمار ارسال

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۰۸-۰۳, 12:56
سلام
من اینجا اصن گالری عکسی راجب ماهی و اکواریوم(شیرین.گیاهی.شور) ندیدم
میتونم درست کنم؟!

Rezaei
۱۳۹۳-۰۸-۰۳, 13:00
سلام
من اینجا اصن گالری عکسی راجب ماهی و اکواریوم(شیرین.گیاهی.شور) ندیدم
میتونم درست کنم؟!

با دسته بندی های منظم عکسهای اعضا و عکسهای دیدنی از نت موجوده

http://emruzi.com/images/styles/Modern/statusicon/subforum_old-48.png گالری فیلم و عکس آکواریوم های آب شیرین (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=38)

http://emruzi.com/images/styles/Modern/statusicon/subforum_new-48.png گالری فیلم و عکس آکواریوم های گیاهی (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=306)

http://emruzi.com/images/styles/Modern/statusicon/subforum_old-48.png گالری فیلم و عکس آب شور (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=97)

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۸-۰۳, 14:13
سلام : ) اگ چت باکس رو بیارید بالا خیلی بهتره.من دقت کردم وختی ک پایینه کسی نمیاد توش حرف بزنه :))
سلام
حامد جان به این پیشنهاد هم رسیدگی کن
بنده هم موافقم باهاش
مرسی

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۰۸-۰۳, 14:15
اون بخش هارو رو دیدم ولی باید براشون ی تاپیک جداگونه باز کرد.من درست میکنم :)

Rezaei
۱۳۹۳-۰۸-۰۳, 17:33
سلام
حامد جان به این پیشنهاد هم رسیدگی کن
بنده هم موافقم باهاش
مرسی
جوابش رو توی خود چت باکس دادم یحیی جان

mbz
۱۳۹۳-۰۸-۱۱, 19:21
یک موضوعی که تو سایت امروزی خیلی منو اذیت میکنه و جواب حامد هم اصلا منو قانع نکرد طریقه گذاشتن عکس تویه پست هاست
آپلود سنتر سایت یک حالت خیلی مسخره ای داره و زجر آوره برای من:114:
آخه چی میشد وقتی روی آیکن insert image کلیک میکنیم و صفحه گذاشتن عکس باز میشه گزینه ارسال عکس از کامپیوتر رو هم داشته باشه؟ و ما بتونیم همون لحظه همونجا عکسامون رو آپلود کنیم
بابا بخدا به قرآن به دین به هرچیزی که میپرستید اینکه من لینک عکسام رو از تو آپلود سنتر دونه دونه بخوام کپی کنم خیلی داغون و تنها دلیل اینکه از همون اول من جذب این سایت نشدم همین موضوع بوده
حامذ جان هیتلر همچین ظلمی به کاربر هاش نکرده که تو به من میکنی:d

m_darkoob
۱۳۹۳-۰۸-۱۱, 21:41
لطف کنید روی سئو سایت کمی کار کنید
مثلا انجمن را کمی تخصصی تر کنید

Rezaei
۱۳۹۳-۰۸-۱۲, 00:31
یک موضوعی که تو سایت امروزی خیلی منو اذیت میکنه و جواب حامد هم اصلا منو قانع نکرد طریقه گذاشتن عکس تویه پست هاست
آپلود سنتر سایت یک حالت خیلی مسخره ای داره و زجر آوره برای من:114:
آخه چی میشد وقتی روی آیکن insert image کلیک میکنیم و صفحه گذاشتن عکس باز میشه گزینه ارسال عکس از کامپیوتر رو هم داشته باشه؟ و ما بتونیم همون لحظه همونجا عکسامون رو آپلود کنیم
بابا بخدا به قرآن به دین به هرچیزی که میپرستید اینکه من لینک عکسام رو از تو آپلود سنتر دونه دونه بخوام کپی کنم خیلی داغون و تنها دلیل اینکه از همون اول من جذب این سایت نشدم همین موضوع بوده
حامذ جان هیتلر همچین ظلمی به کاربر هاش نکرده که تو به من میکنی:dاون که شما ميگى ضميمه کردن عکس هست
يک روش کاملا منقرض شده به دليل افت سرعت و لوود بد عکس

لطف کنید روی سئو سایت کمی کار کنید
مثلا انجمن را کمی تخصصی تر کنید
ممنون از پيشنهادتون
رتبه سئو سايت رو اگردر سايتهاى مربوطه چک کنيد متوجه خواهيد شد که هم سطح و يا حتی بهتر ازسايتهاى با سابقه تر هست

نشر مطالب در سايت هم درصد زياديش مربوط به نياز و جهت دهى کاربران سايت ميشه که خوب دوستانى مثل شما بايد بيشتر در اشتراک گذاشتن مطلب تخصصى همراهى کنند

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۰۸-۱۲, 23:29
سلام حامد جان :Rose:
من ی پیشنهادی داشتم
بنظرم واسه جذاب تر شدن سایت و بالا رفتن بازدیدکنندگان از سایت بهتره روی رنگ سایت و کادرهای اصلی سایت بیشتر کار کنین (مخصوصن لوگو امروزی) و بالای سایت :101:

بامشاد
۱۳۹۳-۰۹-۲۹, 22:34
سلام
این فقط یه پیشنهاده و تقاضا دارم بقیه کاربرا هم میزان رضایت خودشونو بیان کنن.
بهتر نیست که در لیست بهترین ارسال کننده ها بجای اینکه تعداد پست ها در نظر گرفته بشه ،میانگین پست افراد در طول روز یا هفته در نظر گرفته بشه ،تا کاربران قدیمی تر با کاربران جدید هم مقایسه بشن!
ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۹-۲۹, 23:29
سلام
این فقط یه پیشنهاده و تقاضا دارم بقیه کاربرا هم میزان رضایت خودشونو بیان کنن.
بهتر نیست که در لیست بهترین ارسال کننده ها بجای اینکه تعداد پست ها در نظر گرفته بشه ،میانگین پست افراد در طول روز یا هفته در نظر گرفته بشه ،تا کاربران قدیمی تر با کاربران جدید هم مقایسه بشن!
ممنون
ممنون از پیشنهادت
میانگین ارسالها در پست بیت و مشخصات کاربری در نظر گرفته شده
و در متغیرهای هک آخرین ارسالها موجود نیست

hasoo
۱۳۹۳-۰۹-۳۰, 23:58
سلام حامد جان...
به نظرم اگه میشه با توجه به هر فصل قالب سایت هم تقریبا همگون با همون فصل بشه .
حالا چه از نظر رنگ و چه از نظر طرح و...

mbz
۱۳۹۳-۱۰-۰۱, 06:45
سلام حامد جان...
به نظرم اگه میشه با توجه به هر فصل قالب سایت هم تقریبا همگون با همون فصل بشه .
حالا چه از نظر رنگ و چه از نظر طرح و...

حامد جان من هم یا این دوستمون موافق هستم
بنظرم متناسب با هر فصل لوگوی سایت و رنگ بک گراند باید عوض بشه
مثلا بهار سبز باشه
تابستون نارنجی یا قرمز
پاییز زرد و زمستون هم آبی
لوگو رو هم بهتر یک تاپیک باز کنی و کاربرهایی که اهل طراحی هستن همکاری کنن

بامشاد
۱۳۹۳-۱۰-۰۳, 18:00
سلام
میخواستم نظر مدیریت پر تلاش سایت رو در مورد برگزاری ماهانه صندلی داغ در سایت رو بدونم.
بنظرم اینطوری کاربرا با همدیگه بیشتر اشنا میشن و جذابیت سایت عالی تر میشه.
ممنون

hasoo
۱۳۹۳-۱۰-۰۳, 18:30
سلام
میخواستم نظر مدیریت پر تلاش سایت رو در مورد برگزاری ماهانه صندلی داغ در سایت رو بدونم.
بنظرم اینطوری کاربرا با همدیگه بیشتر اشنا میشن و جذابیت سایت عالی تر میشه.
ممنون

سلام محمد جان...
با اجازه مدیران.
این تاپیک ایجاد شده ولی الان یه چند وقتیه که داره خاک میخوره!
حالا اگه مدیران سلاح دونستن دوباره فعالش میکنن

faezeh.aqua
۱۳۹۳-۱۰-۱۵, 13:54
سلام مدیر عزیز :)
برای مسابقه عکاسی میخاستم نظر بدم
بنظرم اگ موضوع هایی مثل عکاسی از حیوانات.پرندگان.ماهی ها ام گذاشته بشه خیلی خوب میشه :160:

aligator
۱۳۹۳-۱۰-۱۵, 14:20
بنظرم اگ موضوع هایی مثل عکاسی از حیوانات.پرندگان.ماهی ها ام گذاشته بشه خیلی خوب میشه :160:

سلام
اول لازمه یه توضیح اضافه بشه! مسابقه عکاسی به صورت دوره ای و چند ماه یک بار برگذار خواهد شد ...
توی نظرسنجی مسابقه عکاسی اخیر هم گزینه ها شامل همه این موضوعات میشدن که در نهایت و با رأی خود کاربرا موضوع "طبیعت" انتخاب شد.
موفق باشید

Rezaei
۱۳۹۳-۱۰-۱۵, 17:40

انشالله با رونق گرفتن بیشتر مسابقات و شرکت کنندگان بیشتر در دوره های بعد لحاظ میکنیم
فعلا روال بر برگزاری ماهانه مسابقه هست

Morteza.g
۱۳۹۶-۰۲-۰۳, 21:14
با سلام دوست عزیز و بزرگوار
اونجوری که میبینم تعداد اعضا فعال سایت خیلی کم شده چه از نظر مدیریتی و چه کاربری
حتی طی بررسی دیدم که تقویم سایت رو سال ۲۰۱۵ مونده درصورتی که الان ۲۰۱۷ هستیم
اگه واستون امکان داره خودتون یا همون تعداد از اعضایی که هستن مطالب جدید بزارید یا موضوعاتی که ناقص میبینید کامل کنید تا دوباره رونق سابق با سایتتون برگرده
من اطلاعاتم زیاد نیست و زیاد وارد نیستم و تجربه کافی ندارم ولی در حد امکان واسه شکوفا شدن مجدد این سایت تلاشم رو میکنم چون از مطالب درج شدش استفاده کردم و واسم کاربردی بوده
از اونجایی که میشه گفت (همه چیز را همگان دانند)
بهتر راهی پیدا کنید که اعضایی که وارد سایت میشن به گونه ای تشویق بشن که اطلاعات و دانش خودشون تو هر زمینه ای که هست به سایت انتقال بدن تا مجموعه اطلاعات سایت کاملتر و فراگیرتر بشه
البته میدونم که خودتون بیشتر دوسدارید که سایت فعال بشه و به روزهای اوج قدیمش برگرده ولی خواستم این پیشنهاد داشته باشم

به نظرم اگه بتونید مباحث فوتبالی رو از شروع نقل و انتقالات فصل جدید لیگ شروع کنید و مبحثش رو داغ کنید شاید با بالا اومدنش تو سرچ گوگل بشه اعضا جدید جمع کرد و فعالیت سایت بالا برد

البته از اونجا که من خودم فوتبالی نیستم این کار ازم برنمیاد وگرنه خودم انجامش میدادم

بیشتر اطلاعاتم درباره ماهیگیری که سعی در انتشارش دارم بلکه واسه کسی کاربردی بشه
مثل مطالبی که بقیه گذاشتن و واسه من کاربردی شد

ببخشید سرتون درد اوردم
با امید موفقیت برای شما
یا حق

hasoo
۱۳۹۶-۰۲-۰۶, 16:09
سلام
ممنون از فعالیتتون و علاقتون به سایت.
بله حرفتون صحیحه که فعالیت کم شده و...
ولی در آمار گوگل رتبه ی بدی نداریم!
خب از جهتی بیشتر مدیران علاوه بر این سایت خیلی کارهای دیگه هم انجام میدن و این میشه که حضورشون کم رنگ میشه و در آینده ی نزدیک درست میشه.
از قدیم گفتن :
مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد!!!
که مستمعین سایت فقط خواننده هستن و میهمان.
در ضمن یه صحبت هم با شما دوست عزیز:
اگه میشه اینقد با سرعت همه ی مطالبتون رو وارد سایت نکنید! چون اینجوری مطالب قدیمی ترتون از چشم دور میمونن.
کم کم مطلب بذارید که همگان بتونن بخونن.
دیگه اینکه اگه لطف کنید در قسمت معرفی ها و آشنایی ها از طبیعت و... که مطلب میذارید عکس هم بذارید خیلی عالی میشه

Morteza.g
۱۳۹۶-۰۲-۰۶, 16:32
چشم دوست بزرگوار مد نظر قرار میدم پیشنهادات و انتقادات سازندتون رو
متاسفانه من بخش بزرگی از مجموعه تصاویر که داشتم از دست دادم چون رم گوشیم سوخت در اولین فرصت که عکسها رو تهیه کنم با ویرایش پست اضافشون میکنم